Candy Corn şeker neye yarar ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ç.E.R.K.E.Z tarafından 18 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. bu etkinlikte biliyorsunuz curcubotur un bosslarını kesiyoruz bolca candy corn oldu birleştirden tüm candy corn lu parçaları almamıza rağmen bayağı çok var bunlar ne işe yarıyor diye merak ediyor herkes.
    Sayın yetkililer bu candyler ne işimize yarayacak?

ben bu geliştirme indirimi güncellemesi gelince saat kısıtlamasını hızlandırmak için lazım olabilir diye düşündüm ama...

2. ateistkeci

ateistkeci User

Birleştirde kullanmak dışında bir işimize yaramıyor sanırım

3. bu şekerler ne işe yarıyor birleştirdeki modülleri birleştirmek dışında
    birde milletin üstünde sayı çıkıyor beni kestiklerinde o ne oluyor

4. -Star-

-Star- User

Birleştirme dışında bir işe yaramıyor o şekerler diye biliyorum.O sayılar da tasarımlardan gelen özellik,halen satışta mı bir bilgim yok.Bildiğin sayaç,düşman kesince artıyor.

5. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Konu başlığı konuya uygun olarak düzeltildi. Candy Corn "Şeker" Şuanlık sadece birleştirmede işe yaramaktadır.

Bunun dışında söylediğiniz sayı efekti Tyrannos tasarımlarına özgü bir görsel efektdir.

İyi forumlar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Ekim 2019
  6. bende merak ediyorum

7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bu öğe şu anda birleştir tarifleri dışında bir yerde kullanılmamakatadır.

İyi forumlar.

8. düzelttiğiniz için teşekkür ederim internet cafeden giriyorum bir süredir bilgisayarımı kullanamıyorum da son 2dk kala yazdım pek dikkat edemedim yardımınız için tekrardan teşekkür ediyorum iyi günler
    başka sorum yok kitleyebilirsiniz

9. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhabalar,

Sevgili KARTALIM[UBER] ve Ç.E.R.K.E.Z, Konularınızın aynı olmasından ötürü birleştirilmesi uygun görülmüştür.

İyi forumlar.

10. Blood_Rose

Blood_Rose User

etkinlikte mısır şekeriyle alınacak her şeyi aldık elde kalan 200-300k mısır şekeri ne olacak

11. kerimerim

kerimerim User

ÇÖP.

12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuz benzer içerikli konu ile birleştirilmiştir. Daha önce de belirtildiği gibi bu öğe şu anda birleştir tarifleri dışında bir yerde kullanılmamakatadır.

İyi forumlar.

13. Blood_Rose

Blood_Rose User

tamam da sayın @.Paradoks. bu şekerler yok mu olacak yoksa belli oranda credi uri yada herhangi bir lazer cephanesine mi dönüşecek

14. Aery

Aery Guest

Merhaba,

Bununla ilgili elimizde kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Lakin tahminimiz hangarınızda kullanılmasa dahi kalacaktır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Ekim 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.
  15. şekerleri harcayalımmı yoksa eir e mi dönüşçek etkinlik sonunda

16. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Bu öğe şu anda birleştir tarifleri dışında bir yerde kullanılmamaktadır. Etkinlik bittikten 24 saat sonra tariflerin birleştir kısmından kaldırılaması ile birlikte, bu öğeler kullanılamaz olacaktır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 1 Kasım 2019
    .Paradoks. bunu beğendi.