Canlı yayında bot açılması

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Dark9878 tarafından 8 Aralık 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Dark9878

Dark9878 User

Twitch adlı canlı yayın sitesinde einlenben2go adlı kullanıcı şu an 34 saatir yayında ve ben oyunu bırakmadan önce de bu sürekli botu açıp bırakıp yayın açıyordu bugpoint diye bir açıklaması da var bu oyuncu hakknıda bir işlem yapabilir misiniz bildirseniz güzel olur yani canlı kanlı bir kanıt gösteriyor ismi gözükmese bile bence hesabı bulunabilir şerefinden veya başka bir bilgileri bakılarak firmaya da ciddi zarar veriyor yani bu ne adam aylardır canlı yayında bot açıyor ve bir şey yapılmıyo

2. tahir_47

tahir_47 User

hersey ulu orta yapılıyo ban yok :) canlı yayın yapan birinin oyuncu kimliği belirsiz banlamak için onun peşine düşerler mi :)
    gece gece iyi güldüm isa mesihte seni güldürsün

3. titans___

titans___ User

canlı yayınlar veya bot kullanan videolar kaç tane ha bot deyince adminlerden azar işitiyorduk fırça yiyip bahsedilmesi yasak deniyordu nasıl olduysa bir şey denmiyor ha banlananlar var hemde eski hesaplar EBG bugu mu yakalıyorlar , dün EBG de anilerde internetim var kapıda bağlantı koptu dedi bayadır da girmiyordum , zaten lag vesaireden çift güçlendirici bo3 gelişmiş de olsa üst üste vuruşlardan çok bunala bunala kapı yapardım vipken daha beter kami attıkça daha hırsla vuruyor NPC ler dedim yok vipi kalsın oyunu da kapısıda kalsın bakdım bileğim ağrıyor biraz da sıkıntı var zaten ağlamayın bu anlattıklarım için bana üzülmeyin de , zaten uyanıklık yaptıklarını zannedip eksi yememek için kendi şirketimden geçen sıkanı kesdim sonra çıktım haritadan başka yere gittim eksi de tabi ara verip kesiyorum botları kendi şirketim veya başka şirket .

4. tryhardD

tryhardD User

Uzun süredir durum böyle oto pilotu geçtim adamlar mekanik kolla küfürlü videolar atıyorlar ve bunlar ilk sıralarda çıkıyor. Ve en çok aboneleri olan bir yayıncıyı (bilenler bilir) sırf otonun bahsi geçti diye oyundan banlamışlardı... Hak ettiklerini yaşıyorlar boşverin o çok korudukları oyuncular bunların reklamını çok iyi yapıyorlar :D

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu raporlanmıştır gerekli incelemelerin sağlanması için.

İyi Uçuşlar!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş