Captcha kodu girilmiyor

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve donmzg30 tarafından 11 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. donmzg30

donmzg30 User

arkadaşlar açık artırmaya girdim. 3-4 tekliften sonra bu kodu istiyor hep. ama 2 gündür teklif yapamıyorum. çünkü ben robot değilim kutucuğuna tıklıyorum ve o resimler gelmiyor bir türlü. nasıl çözeceğiz bu saçmalığı bilmiyorum.
    vipim var katlayıcım var indirimim var her hafta alıyorum. bir arkadaşa söyledim bunu güldü. *** dedim ben böyle keyif alıyorum. dedi ki *** artırmaya güvenlik koymanız gerçekten inanılmaz yaratıcı olmuş.
    her neyse açık artırma sorununun çözülmesini istiyorum. 2 gündür teklif yapamıyorum. üstelik sorun benden de kaynaklanmıyor.
    herkese kolay gelsin.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 12 Kasım 2020
    EmirhanTekce bunu beğendi.
  2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle mesajınızın içeriğinin bir kısmı Forum Kurallarından "Bot/İllegal yazılım Kullanmaya teşvik edici" olabileceğinden sansürlenmiştir. Lütfen bundan sonra ki mesajlarınız da bu gibi konulara dikkat ediniz. Forum Kurallarına Buradan ulaşabilirsiniz. Konunuz daha uygun bir bölüme taşınmıştır.

Sorun genel bir sorun olup Teknik Ekibe raporlanmıştır. En kısa sürede çözüleceğinden hiç şüpheniz olmasın, konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.