Captcha Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Marphollerr tarafından 18 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Captcha sorunu yaşıyorum.Ben robot değilim kutucuğunu seçiyorum fakat resim yüklenmiyor ve sürekli bu döngü yaşanıyor.Açık arttırmadan nesne alamıyorum.Yardımcı olabilicek birisi var mı?

2. Walsh

Walsh User

10 gündür teklif veremiyorum 2k cc-c veren kodu girecektim onu da alamadım hadi cephane önemli değil de 10 gündür hiçbir şey alamadım açık arttırmadan. pala toplamak için gemiye ambar genişletme alamıyorum arkadaş saçmalığa bak ne kadar daha sürecek acaba bu sorun.

3. Herkeste olan birşey değil sanırım.Benim yan çardan basıyorum mesela ama ana çardan basamıyorum

4. WSBGLogan

WSBGLogan User

aynı sorun bendede var

5. G_43

G_43 User

Yeni
    Captcha sorunu yaşıyorum.Ben robot değilim kutucuğunu seçiyorum fakat resim yüklenmiyor ve sürekli bu döngü yaşanıyor.Açık arttırmadan nesne alamıyorum. darkorbit'i indirdim ama kendi kendine atıyor hata veriyor bu sayfa kullanılmıyor diyor tekrar kullanıcı adıyla giriş yapmak zorunda kalıyorum acık arttırma,dükkan hangar eror veriyor yardımcı olurmusunuz​

6. xmain56

xmain56 User

Captcha sorunu bende yaşıyorum bu sorun nasıl çözülcek yada kaç gün alıncak bence artık bununla ilgilenilmesi lazım

7. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Yaşanan sorun güncelleme ile birlikte çözülmüştür.

Yaşanan sorun çözüldüğünden dolayı konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.