Carbonit tasarımlar

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 16 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Carbonit tasarımı kapıdan düşüren oldu mu?

Olduysa hangi kapıdan kaç adet yapınca hangi tasarım düştü?

2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konunuz tarafımca konuşmacı köşesine taşınmıştır. Oyuncu arkadaşlarımız bu bölümde durumları hakkında görüşlerini dile getirebilirler.

İyi Forumlar.

3. WiccKyTr

WiccKyTr User

Bende merak ediyorum acaba oranları nedir en son gelen solace tasarımla için çok düşüktü düşüren görmedim bunda da durum aynı mı bakalım düşüren çıkarsa eğer bende deneyeceğim.

4. Carbonite solace zetada tek seferde düşürdüm yanında hammerclaw yani tek zeta hem tasarım hemde gemi tamamen şans insanların gelipte 10 15 zetada bilmem nede anca diyip şevkini kırmasına izin verme bende zamanında sormadım ama sorun birinin konusuna denk geldim tamemen imkansıza dayalı birşey sözler edip yaptırtmıyorlar ha banada apodan zeus çıkarmayı sorsan imkansız derim 180 anahtardan fazla açtım çıkmadı ama tekte çıkaranlar var sonuç olarak ben onlara apo açmayın demiyorum ben çıkaramadım diyorum :D:D çok uzadı mesaj gereğinden uzun neden yazdığıma hiçbir zaman anlam veremedim sen yap çıkarsa mutlu olursun çıkmazsa en azından denedim dersin ilerde geriye baktığında "ulan imkan vardı çıkmaz diye düşünüp yapmadım hadi ya çıksaydı" demezsin :D

5. 26 zeta yaptım carbonite solace düşürdüm sadece :)

6. Meraktan soruyorum 26 kez zeta yapmaya değer mi :D

7. PİONEER

PİONEER User

26 zeta hey masAllah :D

26 Zetaya harcadigin paraya satin alaydin daha iyiydi :)

8. değdi bence anahtar ve arge işimi görüyor :)

9. ben 25 gün önce karbonit solace düşürmüştüm

epion solacede düşürdüm etkinlik geldikten sonra, zetadan farklı totemler uyguluyorum düşürdüklerim 1 kapı yaparak peşinden kapı hiç yapmadım

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Eylül 2020
  10. Benimde uyguladığım yöntem öyle :D

Havoc ile hercules fullemek istediğimde 1 kapı yapardım 2. yapmazdım.

Korbonit tasarımların günü geçti galiba bu konuyu görünce :D

Konu kilitlenebilir.

11. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Konu talebiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.