ÇARIM SİLİNMİŞ ??

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _►z™~ĪĪRÂЦИЄИĪĪ~™z►_ tarafından 10 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. BIZIM PC 2 AY TAMİRDEYDİ DARKORBİTE GİREMEDİM.ONDAN SONRA İŞTE KUZENİM DEDİ HESABINDA RÜTBE FALAN GEMİN GÖZÜKMÜYOR DEDİ İŞTE BÖYLE BİR KULLANICI YOK FALAN ÇIKIYORMUŞ O KADAR EMEK VERDİM EMAİLİ DÜZELTİP BAKICAM EĞER RÜTBE FALAN SIRALAMA GÖZÜKMÜYORSA YANİ BÖYLE BİR KULLANICI YOK DİORSA ÇARIM SİLİNMİŞMİDİR ?HİÇBİR ŞEKİLDE HİLE VEYA İLLEGAL PROGRAM KULLANMADIM ÇARIM 31LF3 16BO2 FULL ELİT HIZ 8 İRİS BASTİONDU :S de6

*тυrĸιѕн~DΣLICIΘUЅ*² nickide bu
    kullanıcı adımı buldum şifreyi zaten biliyodum girmedi eğer çar silindiyse 2-3 ay girmedim diye yazıklar olsun hakkım haram olsun o kadar uğraşalım 2 ay girme silinsin oh ne ala memleket

Son düzenlenen: 10 Şubat 2014
  2. KARANLIK

KARANLIK User

İlk olarak forum üslubunuza dikkat ediniz.Tekrarı halinde ceza alırsınız.İd numaranızı biliyorsanız id numaranızla bilmiyorsanız tam doğru nickiniz ile birlikte supporta yazınız.Supporta durumu açıklayın onlar size yardımcı olacaktır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.