Çarımı buradan sonra nasıl geliştirebilirim?

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve one. tarafından 19 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. one.

one. User

Öncelikle forumu uzun süredir kullanmıyorum konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Şimdi neyim var neyim yok anlatayım.

Gemi: Venom
    Diroitler: Full İris (Apis-zeus yok)
    Jeneratörler: Kalkan-hız hepsi full
    Lazerler: 9 lf4 8 prometheus(1 haftaya kalmaz 10'a tamamlarım görevlerden) geri kalanı lf3
    pet: 8 level, 3 level kami almadım daha.
    havoc-hercules hiç yok.
    Diroit uçuş düzeni hiç yok.

Hesabım bu şekilde şu anda 50k uri var. Buradan sonra ne yapmamı önerirsiniz? Benim düşündüğüm 2 şey var zeta yapmak ya da uri kasmaya devam edip Diroit uçuş düzeni almak. Yapmamı önerdiğiniz şeyi en kolay ve hızlı nasıl yaparım onu da yazarsanız çok sevinirim. İyi günler. :)

2. ateistkeci

ateistkeci User

zeta kapısını yap bence daha rahat uri kasarsın böylece

3. "Zeta Galaksi Kapısı" yaparak "Havoc" tasarımlarını tamamla. "P.E.T" için kesinlikle "Kamikaze 3. Seviye" alman gerekiyor. Kapılarda çok işine yarayacaktır. Kapılardan elde ettiğin Uridium ile "Öncelik olarak" Kalp Uçuş Düzeni alman lazım. Standart kullanım için gerekli uçuş düzeni olması gereklidir. Kalp Uçuş Düzeni aldıktan sonra, isteğine bağlı olarak "Burgu" veya "Güve" alabilirsin.

Aldığın anahtarlar ile "Zeus" veya "LF-4" gününde şansını değerlendirebilirsin.

"Kalp Uçuş Düzeni" sana "+%20 Darbe Puanı" ve "+%20 Kalkan Puanı" sağlıyor. Eksi özelliği ise senden "-%5 Hasar Puanı" eksiltmesi.
    Standart kullanım için öncelik olarak bu düzeni almalısın diye düşünüyorum.

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Benim size tavsiyem zeta kapısına öncelik vermenizdir. Çoklu olarak havoc,korsan anahtarı,günlük dosyası kazanırsınız. Belirli yere ulaştıktan sonra kalp,burgu,güve uçuş düzenleri sizin için idealdir. :)

İyi forumlar

_ALPHA_ bunu beğendi.
  5. one.

one. User

Sanırım herkes zeta yapmam konusunda hemfikir konuyu kilitleyebilirsiniz modum.

İyi forumlar. :)

.Paradoks. bunu beğendi.
  6. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzere kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

_ALPHA_ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.