Çarımı nasıl kurtaracam

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve NeMutluTürkümDiyene tarafından 22 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle Selamun Aleyküm.Arkadaşlar şu an o kadar çok yardıma ihtiyacım var ki inanamasınız çünkü çarımın şifresini birileri biliyor ve sürekli giriyor.İnanın faceden bağlantısını hotmaili şifresini nickini defalarca değiştirdim fakat yine ulaşıyor bu şahısla işletişime girdiğimde carını g-maile çektim diyor fakat hotmailimi bilmiyor sizce ne yapmalıyım?

2. şifresini bilmiyorsa diğer bağlantılarla yapıyor olabilir , Bigpoint bağlantısı ve ya OPEN-ID bağlantısı ( bu kaldırıldı sanırım ) , supporta hesabındaki bütün öteki bağlantıların kaldırılmasını istediğini yaz , sadece darkorbit.com ' dan erişmek istiyorum diye ekle , belki bu şekilde önleyebilirsin

3. KARANLIK

KARANLIK User

Bigpoint bağlantınız mevcutmu acaba ? Varsa supporta yazarak bunu kopartınız.Veya bilgisayarınızda iyi bir virüs programı varmı keylogger virüs buna sebep olabilir.

KeskinBicak bunu beğendi.
  4. bunların hepsini yaptım fakat fayda yok

5. Merhaba ,

Facebook Bağlantısı varsa değiştirmiceksiniz tamamen kopartacaksınız. Ayrıca Bigpoint Portal bağlantısı varsa support'a mesaj yollayıp koparttırın.

Daha sonra oyunun kayıtlı olduğu mail adresini Gmail'den mail hesabı açıp oraya aktarın. Sonra şifrelerinizi değiştirin.

İyi forumlar.

6. çok teşekkür ederim deniyeceğim de support a nasıl bir mesaj yazmalıyım

7. _-vurgun-_

_-vurgun-_ Guest

bigpoind bağlantımın varsa koparılmasını istiyorum dersın bağlantı kurulmuş ise koparırlar

8. Merhaba ,

Konuya gerekli cevaplar verildiğinden dolayı kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

KeskinBicak bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.