Öneri Çark diroit uçuş düzeni

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Darion26 tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Çark uçuş düzeni sadece özel günlerde mi olmalı ?

1. evet kesinlikle olmalı başımızda zaten pusat var.

oy sayısı 16
    76,2%
  2. hayır böyle iyi.

oy sayısı 5
    23,8%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darion26

Darion26 User

Merhaba arkadaşlar konu başlığından da anlaşılıcağı gibi konumuz çark uçuş düzeni.

Son zamanlarda yeni tasarım olarak çıkan cerrah 1 ekstra jeneratör slotuyla goli nin en yüksek hızını 552 yapmış olmakta ve gelelim asıl konumuza bilindiği üzere çark diroit uçuş düzeni %5 hız arttırmakta şöyle bir hesap yaparsak cerrah kullanan bir goli nin en yüksek hızı 580 olmakta yani vega nın en yüksek hızı olan 576 nın (pusat tasarımı hariç) üstüne çıkarak vega yı kaçırmamaktadır.Bilindiği üzere goli nin silah slotu, jeneratör slotu ve darbe puanı vega dan yüksek. yani kısaca şunu demek istiyorum çark uçuş düzeni sadece özel günlerde satışa çıkmalı.

lütfen oylarınızı esirgemeyin arkadaşlar :)

GREED bunu beğendi.
  2. DraydiBoy

DraydiBoy User

Ben Evet dedim de alan aldı zaten özel günlerde çıksa ne olur çıkmasa ne olur :)

3. Cerrahın 1 hız slotu eksiltilmeli.

FULLTIME0FFTURKEY bunu beğendi.
  4. GREED

GREED User

Bu oyunun dengesini zaten pusat ve cerrah bozuyo hadi çarkı boşverelim cerrahın hızı azalmali. Ama pusata hala bi cozum bulamadim.

5. Pusat basit

Hızı azalsın dpsi artsın.

GREED bunu beğendi.
  6. GREED

GREED User

Başlamışken bari ekleme yapalım monuya :D pusat hızi 576 yani vega hizina azalacak DP si de vega dpsine cikarilacak ayrica 1 lazer slotu eklenecek :) şu an konu şaştı biraz çark uçuş duzeni düsuk ihtimalle bi kapidan cikacak cerrah hizi 540 a düsurulecek zaten deatekleri cok ileri seviye

7. crux20

crux20 User

Pusatımı ellemeyin.
    Pusatı kesen kesiyor

8. Pusat ve cerrah korkak gemisi başka bir şey değil bana göre.

Adam vur kaç yapıp duruyor. Normal vega yakalayamıyor pusatı.

Cerrah ise artık neredeyse herkesi yakalayacak düzeye geldi kaçamıyoruzda adamdan.

9. anakin5555

anakin5555 User

Doodgeviper hakli. Bnce de ozel gunlerde ciksin. Yoksa cerrah veaga kadar hizli olacak. Çarki alamayan golilere yazik olr +1

10. -HAYGISIZ-

-HAYGISIZ- User

11. özel gün özel gün diyorsunuz da arkadaşım zaten carkı alacak olan aldı olmayan yok gibi bir şey eh buraya yazdığınıza göre sizide kesenlerde var

neyin özel günü bu

ha şöyle deseydiniz anlardım

cerrahlar ve pusatlar özel günler harici cark ucuş düzenini kullanamasın anlardım da neyse işte öyle :)

12. Darion26

Darion26 User

sanırım konu tarihine bakmamışsınız :) Bu arada kesildiklerimde var kaçtıklarımda.
    kilitletmemek benim hatam.
    Konunun kilitlenmesini istiyorum..

13. _KORSAN_AZ

_KORSAN_AZ User

ne alaka korkak gemisi ? ayrıca pusatı kaçırıyosanız o sizin beceriksilizğiniz buz denen bişey var dcr denen roket var ayrıca güvede rsb beyaza tek yiyo nerdeyse pusat
    zaten kamiyle buzu pusata denk getirirsen bitti
    ben de cerrah kullanıyorum ve en ilk kullanma nedenim hızı sonra vuruş özelliği

14. Aliens

Aliens User

Cerrahımdan memnunum. :) Neredeyse hiç kimse kaçamaz. Bir yavaşlatıcı roket ve bir buz, sonuç kim olursa olsun pert. :D Pusata istediğinizi yapın, olsada kullanmıyorum. :D Çark konusu ise olabilir... Zaten ben ilk çıktığı An almıştım. :D

15. DraydiBoy

DraydiBoy User

modum konu kilitlenme isteği var ?

Darion26 bunu beğendi.
  16. GREED

GREED User

Konu kilitlenmeli önceden mantıklıydı da artık çok saçma gelmeye başladı :/ Kusura bakma DArion

17. Eyyüp47

Eyyüp47 User

pusati cerrahi olmayanlar.abuk sabuk konular acmaya devam ediyor...merak etmeyin birgun sizde pusat cerrah alirsiniz...

18. GREED

GREED User

İleri zekalı kardeşim galiba okuman yok ? Ulan 3 kişi konu kilit demiş konu sahibib dahil olmak üzere hala 1 senelik konuya saçma sapan yorumlar atıyosun

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  19. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

bizim anakin de boyle kurcaliyor yillanmis konulari bulup cikariyor bizde bilmeden yorum yapiyoruz:) sakin ol gormemistir tarihi:D

anakin5555 ve GREED bunu beğendi.
  20. GREED

GREED User

yok adminler de uyuyo yav :D 3 kere kilit istedik hala kimse yok neyse gaza gelmiyim ben de hala banım yok ban almayalım :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.