Öneri Çarkıfelek

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve 47OkYaNuS47 tarafından 10 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Arkadaşlar destek lutfen goruslerınızı alalım

1. olsun

oy sayısı 31
    63,3%
  2. olmasın

oy sayısı 3
    6,1%
  3. geliştirilebilir

oy sayısı 8
    16,3%
  4. saçma

oy sayısı 3
    6,1%
  5. çarkıfelek güzel olmuş

oy sayısı 4
    8,2%
  1. [​IMG]

Bu Carkifelekin hem yeni bir avantaj ve hani darkorbitten sıkılan kişiler için zevkli olacağını düşünüyorum bu Çarkı felek orantılı bir şekilde yaptım umarım merkez kabul eder ve darkorbit e yeni bir eklenti eklenmiş olur

Bu çarkıfelek sayesınde oyuncular hem azda olsa sevinirhemde darkorbite içerik gelmiş olur ozellıkle yenıbaslayanlar ıcıncokuygun bır uygulamadır

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 27 Aralık 2018
  2. Crypton

Crypton Guest

Merhaba,

Link paylaşımı yasaktır. Lütfen bu kuralla dikkat ediniz. Konuyu düzenledim.
    Konu hakkında biraz açıklama eklemenizi istiyorum. Eklenmemesi durumda konu kapatılacaktır ve arşive taşınacaktır.

İyi Forumlar...

3. fnbgcngf

fnbgcngf User

kardeş guzel olmuş ama biraz geliştir

4. Laylaylom

Laylaylom User

Süper olmuş seni tebrik ederim

5. bu bigpointin baska bir oyununda var .) günde 1 kere ceviriosn vip falan cıkma ihtimali var keske buna getirseler artı 1. Ayrı tavsiye ederim supremacy1914'ü reklamsa adamların oyunu zaten kızmazlar heralde:D olsun olsun oyunların arasında kayırma yapmasınlar ya huo_O

6. Sampson

Sampson User

lf4 oranı yükseltilip seprom biraz daha düşebilir

7. LARK1988

LARK1988 User

+1 olabilir

8. raporlara ekledınızmı

9. Prophecy

Prophecy User

Resim yeterince açıklıyor zaten, zaten aktif üye az bir de konulara bu kadar kuralcı davranmasanız daha iyi olmaz mı?

Güzel fikir bu arada.

10. Böyle bir sistem gelirse oyun pay to win anlayışına bir adım daha yaklaşacaktır. Uzun vadede daha çok oyuncu kaybettirir.

11. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Resimin açıklayıcı olduğu konsuna bende katılıyorum, lakin yinede küçükte olsa bir açıklama eklemenizi tekraren istiyorum.

Bunun dışında konu gerekli desteği görmediği sürece raporlara ekleyemeyiz.

İyi forumlar.

Manitu bunu beğendi.
  12. Aliens

Aliens User

Bence olabilir, çok güzel bir olay.
    Oyum: Olumlu.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 23 Aralık 2018
  13. -Star-

-Star- User

İlk yorumuna açıklama ekle dostum konuyu kapatacaklar bak :D

.Paradoks. bunu beğendi.
  14. Önce lag sorunu bitsin heyecana gerek yok

15. uzayl80

uzayl80 User

bu carko denen fikir daha önceki yılarda oldu fakat raabet görmedi yapılmadı gerekli younluk olmadıgı için pas gecildi bu zmandada pas gecilir

16. Güzel fikir ödüller harika fakat bu kadar bonkörlük oyunu fazla kolay hale getirebilir ;)

17. caner.123

caner.123 User

Hala konu güncelse destekliyorum +1

Sayfayı Paylaş