CC-C Etkisinin Düşürülmesi Gerekiyordu

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve kılıçhan tarafından 17 Temmuz 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. haksızlık yaptınız millet ona göre CC-c alsaydı zamanında A grubundan italya şampıyon oldu sadece CC-A en iyi olmalıydı gerçekten darkorbitin yaptığı saçma saçma mantığa uymayan hareketlerden gına geldi almasalardı kardeşim milyonlarca biz riske girip ccA aldık boşunamı uğraştık

2. tahir_47

tahir_47 User

cca'da suan 6,5x

ZamanınEfendisi[TR] bunu beğendi.
  3. tryhardD

tryhardD User

Kılıçhan bu turnuvadan önce de iddia ile alakasız bir etkinlikte üretim tarifi gelmiş bir cephane o ve baya bir kişi elinde varını yoğunu bu cephaneye yatırdı bu şekilde emri vaki yapılmamış olması asıl doğru olan, ancak bunu net bir şekilde baştan söylemeleri gerekirdi (yabancı forumda bir mod yazmıştı değişmeyeceğini ama bu dönemde kime güvenileceğinden emin olunamıyor). Buna yapabilecekleri en mantıklısı olsa olsa etkinlik öncesinden kalanların cc-a ya dönüştürülmesi olurdu ama bunu muhtemelen kayıtta tutamıyorlar ve yapamıyorlar.

4. Aliens

Aliens User

O halde CC-C neden birleştir de üretilebiliyor? Yani CC-C herkesin eskiden beri satın aldığı veya birleştirdiği bir cephane. CC-a ile ikisinin başı çekmesi mantıklı. Yada arkadaşımızın da dediği gibi CC-C herkesten alınıp miktarı kadar CC-A verilmeli ki bu gereksiz bir yazılım yükü olacağı için en mantıklısı ikisinin de fazla vurması. Ortada bir haksızlık yapılmadı anlayacağınız.

5. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Konu başlığınız yeniden düzenlenerek uygun alana taşınmıştır.

Aslında birçok arkadaşımızın dediği gibi genel çerçevede baktığımızda CC-A' da etki düşmesi olmamıştır ama denildiği gibi genel bir azınlıkta 6,5x hasarı olsa daha güzel olabilirdi. :)

Ne yazık ki bu DO Genel Yönetim Politikası ile alakalıdır.

İyi Forumlar.

6. yani şahsen ben dağa taşa CC-C sıktım katsayısı düşecek diye şimdi tamam düşürmediniz mağduriyet olmasın diye eyvallah ta bari birleştire CC-A gelseydı gönül rahatlığıyla birleştirseydik

7. tam da aynısını yaptım valla çok doğru söylüyorsun CC-C birleştirmeye güvenemiyorum

8. oren_72

oren_72 User

hiç acımam D: 11 m oldu :)

9. Viraaa

Viraaa User

ortada bi yonetim yok.politika ise sadece ekonomi uzerine var bu oyunda.

Zan-zun bunu beğendi.
  10. Zan-zun

Zan-zun User

kardes merkez felan yok hikaye :D katiliyorum sana hani bannlama olacakdi :D hani calisiyorlardi :D

oyunda porgam kulan farkli seyler yap kimsenin umrunda degil adam sahis kasaya giren para ya bakiyor o yuzden porgamlar cok cikdi cikaran da kendileri bir yandan oyle bir yandan boyle :D para kazaniyor oyun yazilimi kodlamak bu kadar kolay olmasa gerek bence
    merkez diye birsey kalmadi bigpoint var ama darkobrit alakasi yok

o yuzden merkez rapor yatik boyle oldu felan filan hikaye artemis bile birakdi gorevi mail atma olayi vardir forum admin mail atar sahis bakar gecer sahis bankaya bakar para iyise devam bu saaten sonra bu oyundan bann yardim beklemeyin

darkobrit sahis oyunu aldi bunu bilgi gecin merkez diye birsey yok olsaydi oyun byole olmazdi hadi ben kacar tatile :DDD
    aklinizi kulanin para yatirmayin rutbe siralama karinimizi doyurmuyor .DDD

11. olum yan hesaplarla şişirmeyin konuyu

12. gerçekten haksızlık kaçıncı saçma hareket bu oyunun çözemedim italya şampıyon oluyor c grubu hala 6,5 kat vuruyor yazık yine yazık kitleyin konuyu yeter yaw

13. YARGU

YARGU Guest

Merhaba,

Talebiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.