ÇELİK

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ***ÇELİK*** tarafından 8 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

1. Yeter ki isteyin hoşgeldiniz :)

2. Heyırlı olsun konunuz adminim :) Nasılsınız ?
    Geçen beni yine banlamışsınız efem forumdan ne kadar güzel konuşuyoruz, hiç sıkıntı yok cetten bir yazıyorum direk bann... Olmuyor adminim :D
    Eheh şaka tabikisi de :D Heyırlı akşamlar :)

3. Çay ve ban ikramdır ikram geri çevrilmez :) Afiyet olsun :D

erdem_korkmaz70 ve TuvaletTerliği bunu beğendi.
  4. Hımm ok o zmn admnm .s.s.s Ben de çıkıyodum zaten. Vaktim dar olmasa biliyosunuz geri çevirmem ama bi yere yetişmem gerekiyor. Hayırlı akşamlar.

5. Gel tamam ban yok çay var hemen kaçıyorsunuz :)

6. Çay dediniz beni benden aldınız adminim :p Yanında da 2 tane antep fıstıklı lokum oldu mu varya adminim tadından yenmiyor böyle :p

***ÇELİK*** bunu beğendi.
  7. [​IMG]

Çayını semaverden alıver yukarıdan misafire ikramda kusur etmeyiz, lokumda aşağıda ama hepsini yeme diğer gelen arkadaşlara da kalsın :) yoksa seni yollarım çarşıya lokum aldırmaya :D

TuvaletTerliği ve FENOMEN bunu beğendi.
  8. Nefes

Nefes User

Adminim hoşgeldiniz başarılarınızın devamını diler sağlık ve huzurun bitmediği günler dielerim.

FENOMEN bunu beğendi.
  9. Hoşbuldum modum sizde hoşgeldiniz :) Aynı dilekleri bende sizin temenni ediyorum ve çay ikram ediyorum afiyet olsun :)

10. Semih41

Semih41 User

Adminim Hosgeldiniz Hayırlı Görevler :)

11. Hoşbuldum sizde hoşgeldiniz iyi forumlar :) çayınızı alın aşağıdan sizde :D

Semih41 bunu beğendi.
  12. Elleriniz dert görmesin efem :p Nefis gözüküyolar miğdemden selam söylüyolar :D
    Yalnız adminim bimeyen çayı buldunuz da bize söylemiyorsanız çok pis alınırım haberiniz olsun :D (bkz: Herkese aynı çayı ikram etmek :D:D)

13. Nefes

Nefes User

Adminim bu bana yetmez beni çay ocağına götürmeniz gerekecek...:D

14. Semaveri boşuna almadık tabiki herkese aynı çaydan ikram edeceğiz :D

TuvaletTerliği bunu beğendi.

15. Semaver bizde bittikçe demlemesi zor değil modum yeterki siz çay isteyin ;)

16. Nefes

Nefes User

Çok teşekür ederim adminim ben size zahmet olmasın diye yazmıştım yorulmanızı istemem.:D

17. Misafire ikram yormaz bizi modum afiyet şeker olsun ;)

18. ILGAZ

ILGAZ User

sa adminim

19. Semih41

Semih41 User

Adminim size bi sorum olucak ama oyun ile ilgili.
    Su yesil sandıklardan %3 lf4 cıkma oranı etkinliğini sistem mi yapıyor.
    Bi fikriniz var mı ne zaman gelicek diye bekliyorum anahtarlarla :)
    Simdiden tskler iyi görevler.. Saygılarımla :)

20. selamünaleyküm adminim ben geldim :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.