Centaur hiç bir özelliği yok

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve C★___ЌØŁΞЌ§İЎØŃCU®™ tarafından 7 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Gemiye ve bir kaç tasarıma sahibim Cyborg daha fazla vuruş hız ve ekstra gemi özelliği var centaurun en iyi tasarımı bile cyborga yaklaşamaz gemiye verilen emeğe ve elite yazık tavsiye etmiyorum almaya calısan arkadaşlara..

KoruyucuPeri bunu beğendi.
  2. Yetenek tasarımlarındaki yetenekleri bilemiyorum sonuçta yeni çıktı ama sanırım tek işe yarar tasarımı hız tasarımları sonuç olarak hem Sayborg'a yakın hem de hızlı bir gemi oluyor. Diyeceksiniz ki hasar daha az olacak evet ama Hızlı gemi ile yeni Lazerler kullanılabilir.

3. .EAGLE.

.EAGLE. User

Gemiyi erkenden alarak ve düşüncelerinizi burada paylaşarak yaptığınız bu güzellik için size teşekkür ederim. Bizlerde boşuna uğraşmayız artık :) Geminin tasarımı zaten güzel değil ama sürüşte farklılık olabilir tabi

Tasarımı hakkında neler düşünüyorsunuz peki ?

4. hemen alalım diye günü gün ettik eliti bitirdik ama gelen gemi özellikleri işe yaramaz cyborgdan çok fazla geride kalıyor her konuda görünüşü desen bu kadar berbat bir şey olamaz *** ki eşyalara benzemiş :(

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Aralık 2018
  5. Merhaba,

Öncellikle konu başlığınızı düzenledim.
    Konunuz uygun bölüme taşınmıştır.
    Fikirlerinizi saygı çerçevesi içerisinde belirtirseniz daha uygun olacaktır.

İyi forumlar.