CENTURİON Hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve TALIPHAN tarafından 5 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TALIPHAN

TALIPHAN User

Merhabalar,

Gemim 19 lvl olmak üzere 10 promethus 5 iris dizilimi mevcut , gemimde her boş anımda palladıum topladıgım için elit mermilerimde dolu ayrıca vip gemi. Saglam gemi olarakta sadece venom var. Söylemek istedigim şu , bu özelliklerde gemi sahibi birisi 750 milyon credis , 200 yeşil ganimet anahtarı ve 75 bin x4 mermi karşılıgında CENTURİON gemi almalı mı , görüntüsü hoşuma gidiyor , ayrıca extra gemiye özel bir özelligi varmı ? Bu arada gemi yok ama centurion geminin 3 tasarımı var hesapta SP , HP, EVA olarak. Sizce almalı mıyım birleştirden gemiyi?o_Oo_O(shock);):):):cool::cool::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

2. Anxiety

Anxiety Guest

Merhaba,

Beş Iris dizilimi derken beş adet iris droidinizin olduğunu varsayıyorum. Öncelikli hedefiniz tabi ki Iris droitlerinizi fullemek olmalıdır. Centurion gemisi şuan sizin için çok erken gözüküyor. Tavsiyem bu kadar aceleci davranmamanız.

Centurion gemisinin genel özelliği aşağıdaki gibidir:
    Centurion'un tek başına her hangi pasif bonusu veya yeteneği mevcut değildir. Gemi ve tasarımları hakkında detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Sormak istediğiniz başka soru / isteğiniz yoksa konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.

Minerva ve _Birazzhırs_ bunu beğendi.
  3. Etkinlik rehberini okursanız tasarımlar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Kutudan çıkan tasarımlar ile en fazla Sayborg seviyesine çıkıyorsunuz ama tabii ki Sayborg daha güçlü bir gemi. Sonuç olarak ben sevmiyorum tasarımlarının artılarının yanında eksileri de olduğu için çok kullanışlı bir gemi değil. Yeterli birikiminiz varsa Sayborg alın. Son etkinlikte çıkan tasarımı olsaydı alınabilirdi.

4. Merhaba,

Centurion gemisi tyrannos tasarımı olmadığı zaman tamamen gereksiz bir gemi. O yüzden almanı tavsiye etmem. Onun yerine hafta içi kapılar özel ödül veriyor. Bu kapılardan sayborg, hammerclaw ve mimesis düşme şansı var. Zaten boş zamanlarında palladium topladığın için gg enerjisi birikiyordur geminde, biriken gg enerjilerini eğer havocun full değilse zetaya yatırmanı tavsiye ederim. Geminde 5 adet iris mi var yoksa 5 adet droit dizilişi mi bunu daha net belirtirsen ve kaç havoc kaç herkülün var bunları da yazarsan bu konuda daha iyi yardımcı olabileceğimizi düşünüyorum. :)

5. TALIPHAN

TALIPHAN User

Tekrardan merhaba,
    Cevaplar için teşekkürler, gemimde 8 iris 5 tanede farklı özellik veren farklı şekillerdeki diroit dizilimi var burgu , kalp , güve , halka,ok uçuş düzeni, bu arada centurion almak için ben sadece 750 milyon kredi , 75 bin x4 ve 200 yeşil anahtar gerekli saniyodum sayfayı assagı çekince devamınında oldugunu gördüm 2 aydır kurdugum hayalim suya düştü özellikle 15.000 takipçi yi görünce tüm hepsı tamam ama o yok ve ugrasılmazda , sizinde söylemiş oldugunuz gibi o zaman baska gemi alıyım, soruyu değiştirip soruyorum 750 milyon kredim var ilk hangi gemiyi alsam biriktirip , diminister mi , solace veya sentinel mi yoksa görüntüsü hosuma giden spectrium mu almalıyım, bu arada 115 yeşil anahtarım ve 1000 ücretsiz GG hakkım var bu zetayı da bitirince 8 havoc'um olucak, 165 yeşil anahtarım olucak totalde

6. dostum bana soracak olursan ilk olarak sayborg almaya yogunlas

7. TALIPHAN

TALIPHAN User

Sayborg malzemelerinden %10 var bende sayborg almam için en az 6 ay var bence :):):):D

8. Gemi tercihi oynayış tarzınıza göre değişir. Kasılma konusunda kutu veya palladium topluyorsanız gemi çok önemli değil. Yaratıklardan bir şey kasmak isterseniz şuan çok kolay elde edilebilecek tasarım Diminisher'dır. Hasar konusunda yeteneği oldukça işe yarıyor ama savunma, rakipten kaçabilme isterseniz Spectrum ideal olacaktır. Ama en önemlisi Sayborg'a yatırım yapmanız.

İlerleyen zamanda oyuna yenilik olarak yeni yükseltme şeyleri gelecek onlar oturduktan sonra gemi seçiminiz yaparsınız.

Takipçi kasabilirseniz bu Centurion da Sayborga yakın bir gemi olarak kullanılabilir.

9. hocam 3 haftada çok rahat sayborg alabilirsiniz, sizi kesseler dahi durmadan palla toplayın 3 hafta boyunca topladıgınız palladiumları satın ve biriktirmiş oldugunuz gg'ler ile zeta dönün pazar gunu , her zetadan 50 anahtar gelecek 10 zeta donseniz 500 anahtar, 500 anahtarla zeus gununde yesil sandık toplyın bu sayede kondensatör ve hibritleritamamlamış olursunuz ,,, oil kısmına gelecek olursak öğle 12-14 akşam 19-21 saatleri arasında x6 da 35 oil veren yaratık cıkmakta bununla cok rahat oili tamamlayabilirsiniz

10. xxkubixx

xxkubixx User

hocam sen centurion'u boşver direk full zeta yapmaya devam et.
    çıkan anahtarların hepsinide zeus gününde aç.
    benim tavsiyem havocları tamamlasan bile zetaya devam et.

zeta mükemmel bir kapı.
    Hem arge kasıyorsun hem anahtar
    Anahtarları zeusta açınca hem apis zeus kasıyorsun hemde sayborg için parça topluyorsun.
    Üstüne birde kapı toplam 50k uri veriyor.

Bende 50ye yakın havoc var ama hala zeta yapıyorum.Prometheus lazeri üretmek için 75 anahtar gerekiyor,dükkandan alacağıma zeta yapıyorum daha ucuza geliyor hem arge x4 falanda geliyor.

11. evet hocam o yuzden ben de zetayı onerdim 100 den fazla zeta atmısım ve 76 ya yakın havoc var ama vermiş oldugu anahtar,arge gerçekten çok iyi bu sayede prometheuslar da hiç sıkıntı yaşamadım