Centurion Modülü Tavsiye

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve og637 tarafından 5 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Hangisi?

1. Mavi modül

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Hız modülü

100,0%
  1. og637

og637 User

Merhabalar. Centurion gemisini sonunda bugün aldım. Tyrannos tasarımım var ve modüllerim de aşağıdaki gibi;

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kaçış konfimde şu şekilde kullanıyorum :

Saldırı konfimde de avcı olduğu için şu şekilde kullanıyorum :

Henüz çark uçuş düzenine sahip değilim bu yüzden hız modülüne sahip Orcus gemilerinden hiçbir türlü kaçamıyorum. Sizce bir sonraki modül yapabilme fırsatımda "Hız" kazanmak için sarı modül mü denemem mantıklı yoksa çark yeterli gelir, ekstra modüle ihtiyaç olmaz derseniz daha iyi bir kalkan modülü bulmam mı daha mantıklı? Genelde avcı konfi ile oynarım ama güzel bir kalkan modülü de beni kararsız bıraktı açıkçası. Tavsiyeleriniz ve fikirlerinizi bekliyorum.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 8 Mart 2021
  2. tryhardD

tryhardD User

acil hız ve kalkan delme modülü bulman gerek modüllerin kötü

3. Merhaba,

Diğer Etkinliklerde Yine XT-10 modüller gelirse biriktirmeye devam etmeniz yönünde bir tavsiyem olacak size bu modüller şu an yeterli ancak daha da geliştikçe yetmeyeceğini fark edeceksiniz. Unutmayın Kararsız Modüller Sadece Sizin Şansınıza Bağlıdır.

İyi Forumlar.

og637 bunu beğendi.
  4. Yeşil modülün çok iyi
    Digerleri seni bir süre idare eder çoğu oyuncudan şanslısın (benden en azından )
    zaten çok aşırı iyi modul çok fazla kişide yok

og637 bunu beğendi.
  5. og637

og637 User

Teşekkür ederim.

Teşekkür ederim o zaman diğer modüllerin daha iyisini yakalamaya oynuyorum.