Centurion Tasarımları Güncellenmeli

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve tryhardD tarafından 10 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Tasarımlar nasıl oyuna geri kazandırılabilir?

1. 1

85,7%
  2. 2

oy sayısı 0
    0,0%
  3. 3

14,3%
  4. 4

oy sayısı 0
    0,0%
  1. tryhardD

tryhardD User

Elde etmesi zor ve masraflı olan kararsız yetenek tasarımları çok zayıf. Denediğim tasarımların aktif süreleri savaşa etki etmek için oldukça kısalar. Bu tasarımlar bu şekilde tyrannos centurionun çok gerisinde kalıyorlar ki oyunda kullanıldığını şahsen hiç görmedim. Bu tasarımların yetenek sürelerinin uzatılıp bekleme sürelerinin kısaltılması gerekiyor (tabii ki yeteneğin ilk çıktığı gemiyi geçmeyecek şekilde). Denediklerimde spectrum, aegis ve diminisher tasarımlarının özellikleri vardı ve hepsi 3'er saniye sürüyor ve 2.5 dk bekleme süreleri (çift bekleme desteğine rağmen) vardı. Bunun dışında da şimşek özelliği vardı sanırım 3 saniye sürüyor gibi hatırlıyorum onu muhtemelen değiştirmeye gerek olmaz. Gerek yok diyecekler de bu gemilerin dezavantajlarının aktif yeteneği olmayan gemilere göre daha ağır olduğunu da göz önüne alarak karar versinler. Bu farkettiklerim hakkında önerilerim:
    1-Yetenek aktif sürelerinin uzatılıp bekleme sürelerinin kısaltılması (orjinal gemi yeteneği kadar uzun sürüp hızlı dönmeyecek şekilde)
    2-Sadece yetenek aktif süresinin uzatılması
    3-Gerek yok.
    4-Diğer(Aklınıza gelen atlamış olabileceğim bir durum veya seçenekler dışı bir fikriniz varsa belirtin lütfen)

2. Poaca

Poaca User

Centrion gemisinin aktif yeteneği yok ki. Ben mi yanliş biliyorum yoksa farklı oyunu mu oynuyoruz

3. oben

oben User

başlığı iyi oku anlarsın anlamazsan sen başka oyun oynuyorsun demekki.

4. Poaca

Poaca User

Anlatım çok acık olmamıs gibi ikinci okudugumda anladım :D

5. adam gayet net yazmış anlamıcak bişe yok !

6. Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konunuz an itibari ile Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex konusuna da eklenmiş bulunmaktadır. :)

İyi forumlar.

tryhardD bunu beğendi.
  7. bence silinsin bu gemi görüntü kirliliği yapıyor yeteri kadar gördük zaten bütün özellikleriyle vegaya tasısınlar birazda vega görelim güclü diye oynanıyor çöp gemi

8. tryhardD

tryhardD User

geminin kötü tasarlandığı konusuna katılıyorum ama bence bu kadar hor görmek yerine kötü tasarlanmış gemilerin yeniden tasarlanması hakkında bir konu açabilirsin daha verimli olur:D

9. tyrannos baydı artık
    diğer tasarımların renklerini daha hiç göremedik haritalarda
    geminin özelliği bu 50 tasarımdı o kadar reklamını yaptılar ama boşuna
    böyle bi saçmalık olamaz yanı geminin 50 tasarımı var bl şifresi falan var ama sadece tyro kullanılıyo

Sayfayı Paylaş