Kutlama Centurion Tyrannos Dükkan'a Gelmiş!

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve BelongDemirhan tarafından 21 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 30 tlcik hayırlı uğurlu olsun tüm forum ve darkorbit kullanıcılarına (yeşil uzaylı tasarımları berbat bu arada ne gerek vardı)

militaryship-3 bunu beğendi.
  2. Hemen satın aldım ! Centurion'um vardı ve pek kullanmıyordum , ama kullanacak olsam da Tyrannos'suz pek anlamı kalmıyordu . Kenarda dursun , güçlenince kullanırız :D

BelongDemirhan bunu beğendi.
  3. İyi oldu bence ihtiyacı olan alıcak

4. 1 Ay sonra etkinlik ile birleştire gelecek tyrannos. :D

5. redking20

redking20 User

tyrannosun özelliği nedir acaba

6. bende merak ediyorum, gemiye ek olarak nasıl bir özellik veriyor bu tasarım

7. took312

took312 User

hemen aldım özelliğini şöyle söyliyim arkadaşlar
    normalde 16 slotu vardır centurionun 15e düşüyor ama %10 bonus hasarı %10 isabeti ve +18 hıza sahip oluyorsunuz kaçırmayın derim

8. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Tyrannos Centurion gemisinin özellikleri şu şekildedir;

%10 daha fazla lazer ve roket hasarı,
    %10 daha fazla vuruş ihtimali,
    18 birim daha fazla hız, 1 lazer slotu daha az. Centurion gemisinin standart özelliklerine göre az ve fazla olarak belirtilmiştir.

Ayrıca bütün bekleyenlerin gözü aydın şimdiden hayırlı olsun :D

İyi forumlar.

9. Başka neler geldi adminim dükkana? tyrannos centurion hecate dışında uzun süredir gelmeyen ama görünüş tasarımı olmayan :D baktım ama belki gözümden kaçan olmuştur :D

10. Centurionum yok ama yine de aldım, bi daha ne zamana gelir Allah bilir. Daha iyisi gelene kadar en iyisi Tyrannos Centurion <3

11. redking20

redking20 User

peki bunun geleceğini nerden biliyorsun daha hitactan sonraki etkinliklerin duyurusu yapılmadı

12. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Destekle Paketi de dükkana gelmiştir. Bu paketin içeriği şu şekildedir;
    Kaynağı olmayan, asılsız bilgilerle oyuncuların aklında soru işaretleri bırakmayınız. Resmi duyuru kanallarının hiçbirinde böyle bir duyuru yapılmamıştır.

İyi forumlar.

13. Bu paketler aldığımız gibi kullanıma giriyor mu ? Veya köşede bekletip istediğimizde kullanabiliyor muyuz? Ya da 20 tane alsam 200 saat sürüyor mu süresi? Teşekkürler cevabınız için :)

14. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Paketlerle gelen destekler B0-1 ve B0-2 destekleri olduğu için oyuna girdiğiniz sürece azalmaktadır. Ne kadar çok alırsanız süresi o kadar çok uzamaktadır.

İyi forumlar.

15. henüz gelişmekte olan bir gemim var bu tasarımı şuan almalı mıyım? çok önemli mi yani ilerde centurion almam gerekecek mi ve aldığımda bu tasarım ille de şart mı ?

OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  16. Yabancı forumlarda bende gördüm agatus etkinliğiyle birlikte tyrannos centrion, hp link vs. geleceği yazıyordu.İlk yapılan agatusta orda gösterilen ödüllerin yarısı geldi.Bir değişiklik yapmazlarsa yine bir agatus etkinliği düzenleyip tyrannos verecekler galiba.Ayrıca önümüzdeki ayın etkinliği de belli oldu; galaktik çekişme olacak.Hatta orda etkinlikle gelecek gemi yükseltme modülleri bile yazıyor.Yine yabancı forumlarda açıklandı.

Modum yukarıda dediğim gibi kaynak yabancı forumlar.Aylardır yabancı forumlardaki bazı kişileri takip ediyorum, haftalar öncesinden gelecek etkinlikleri doğru bir şekilde yazıyorlar.

17. yeni gelecek etkinlikle ilgili yabancı forumlarda bulunan bilgiye nasıl erişebilirim ? modülleri ödülleri merak ediyorum

18. bekçi27

bekçi27 User

hangi modüller var knk yazıyormuydu

19. Parayla satılan bir şeyi 1 ay sonra etkinlikle getirip dağıtmalarını mantıklı bulmuyorum. Para verip alanlara karşı çok büyük ayıp edilmiş olur.
    Ayrıca orada yazan her şeyin kesin olacak dıye bır kaıdesı yok. Genelde çıkıyor ama bu sefer yanılmayacakları ne malum?

OĞUZ-KAĞAN[TÜRK] bunu beğendi.
  20. rifataslll

rifataslll User

Nerede satılıyor bu dükkanda bulamadım ben ve centurion gemisi olmayana faydası yok mu aydınlatabilir misiniz beni acaba?