Cep telefonundan oyuna nasıl giriyorsunuz?

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve -İDALI- tarafından 23 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. -İDALI-

-İDALI- User

Cep telefonundan oyuna girdiğini söyleyen birkaç kişiyi gördüm forumda. Geliştirme indirim saatinde oyuna girebileceğim bir bilgisayarım olmayacak yanımda. Bunu kaçırmamak için telefondan girmek istiyorum bu nasıl yapılıyor? Apple kullanıcısıyım.

2. Puffin Browser veya başka herhangi bir "Flash Player Destekli" tarayıcı kullanarak oyunu mobil üzerinden oynayabilirsin.

3. -İDALI-

-İDALI- User

App store da paralı bir uygulama. Mobil chrome da çalışmıyor. Operada da denedim yapamadım.

4. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Arkadaşımızında dediği gibi "Flash Player Destekli" bir tarayıcı veyahut onu destekleyen bir uygulama kullanarak rahatlıkla Mobil ve Tablet üzerinden oyunu oynayabilirsiniz.

İyi forumlar.

5. Geliştirme günü tarihi ve saati öğrenebilirmiyim ?

6. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Takvimdede görüldüğü üzere Geliştimr ayda bir kez bir Cuma günü gelmektedir. Takvimi takipte kalınız.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ocak 2020
    .Paradoks. bunu beğendi.
  7. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şahsen anca skylab sevkiyatlarına bakıp onlarla ilgilenebiliyordum. Yani oyun oynama imkanım hiç olmadı. :D Belki benim telefon düşüktür bilemiyorum ama Puffin ile girip sevkiyat yapar veya geleni satar tekrar yollardım. Şimdi Puffin'de bir sıkıntı var mı bilemiyorum maalesef. :) Ama flash player destekli bir tarayıcı ile büyük olasılıkla giriş yapabilirsiniz. :)

8. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Puffin tarayıcısının içerisindeki VPN nedeniyle ödeme biriminiz değişebilir, ayrıca VPN kullanımı da GİŞ gereği yasaktır. Bu nedenle bu tarayıcıları kullanırken VPN'in açık olmamasına olmanıza dikkat ediniz.

İyi forumlar.

9. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bildiğim kadarıyla alışveriş yapılınca sıkıntı çıkıyor. Mesajı okuyunca kontrol ettim ve hiç bir sorun yok yani olması gerektiği gibi Türkiye bayrağı mevcut. Dediğim gibi sadece skylab sevkiyatlarına bakabiliyordum. :D

Alışveriş işine gelirsek eğer vakit ayırabilecek olursam olsa olsa anca VIP alırım o kadar. :) :D

10. Eğer android kullanıyorsanız FlashFox tavsiye ederim. Firefox'un içine flash gömülmüş hali. Varsayılan olarak içinde VPN de yok diye biliyorum :)