Cephane Maliyeti

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Zan-zun tarafından 27 Haziran 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Zan-zun

Zan-zun User

ekip yada merkez teklifim var ema yada kamuyu bedefa olsun suan hic bir anlami yok neden hala ema kamu uri le alniyor

bu teklifi merkeze rapor edin size zahmet suan anlami yok emanin kamunun bence ema kamu yapiyorsun adam roketliyor zaten nasil fikir

:DDD merkez bannlama yapmiyor zaten oyuncuya kiyak gecsin
    bizde kulanmayan oyuncularla savasiriz

2. kaptan34

kaptan34 Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Maliyetsiz kazanım olacaktır. O zaman anlamı kalmaz. :)

İyi Forumlar.

Zan-zun bunu beğendi.
  3. -333-

-333- User

yani illegalcilere normal oyunculara ema kamu harcatmak içinmi göz yumuluyor demek isteğinden ben bunu anladım.yani böyle daha anlamlı öylemi at emayı al kamufleyi bir işe yaramasın ama masraf olsun çok anlamlıymış.bu tür yanıtların oldukça göze çarpıyor kaptan34 sen bu takıma girmede bence çok geç kaldın vaktinde geleydin bu oyunda şimdiye kadar sorun kalmazdı.çok varda birtanesi daha çok dikkatimi çekmişti skylab hemen yollaya verdiğin cevap ve bu bence oscar almayı hak ediyor.

4. tryhardD

tryhardD User

Nefesinizi boşa tüketiyorsunuz bu noktadan geriye dönüş yok artık... Seneler sonra tövbemi bozup klana kısa süreliğine olsa da girip savaşlarına bir yarım saat kadar dahil oldum ve gördüğüm durum çok dehşet vericiydi. O malum programları kullanmayan (neredeyse) oyuncunun kalmadığını fark ettim ve bu oyuncular arasında albaymış generalmiş doluydu. GİŞ kurallarına uymaya kalksalar serverda bunlara para verecek oyuncu kalmaz ve banladıkları gün bu oyun kapanır. Eskiden yapıldı deyip karşı çıkacak olanlara (ki o dönem bile verdikleri ceza bana göre oldukça azdı şartsız şurtsuz hesaplarının kapatılması gerekiyordu) da şunu söyleyeyim: O günlerde yine bir miktar eliyle kasılıp savaşan insan vardı. Bugün sayenizde YOK...

5. Mineral

Mineral User

Herkes şeytana mı uydu yani

tryhardD bunu beğendi.
  6. tryhardD

tryhardD User

Aynen azıcık mazisi olan 10 klan oyuncusunun 9'u bu mereti kullanıyor artık ve saklama zahmetine de girmiyor... Ah bir de patlayınca chate düşüp ağlamaları yok mu insanda azıcık ar olur ama şeytana uyan adamda muhtemelen ar da olmaz :D

7. Mineral

Mineral User

Õnceleri utanırlar ve bizleri yalanlarlardı.Demek artık utanma kalmadı.Ama şuda var madem kullanıyorsun dürüst ol demisimdir yıllarda bir çoğuna.Demek o aşamaya geldiler.Bu büyük bir gelişmedir aslında,En azından dürüstce kabul ediyorlar.Güzel bir haber aldık sayenizde yıllar sonra.Çesit çeşit ekstralar kullananlara bile tek atmışlığım var bu arada:DŞampiyonluklariyla övünenlerde içinde:D

org2BordoGüç ve tryhardD bunu beğendi.
  8. %100 katılıyorum.

Sözde bir spaceball etkinliği geldi ama ne etkinlik, 4-4'e düştüğüm an utanmasalar öbür portaldan kilitlenecekler.

Zaten savaş süreleri iyice kısalmıştı bu da tuzu biberi oldu.

Dontforgetme bunu beğendi.