Çerez Sorunu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve polatalemdar311 tarafından 24 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Milyon kez çerez uyarısı gelmeye devam edecek mi?

Oyuncuları sinir etmede darkorbit teknik ekibi 1.numara zaten de artık devam etmeseniz diyorum.

Yada çözümü bilen var mı sürekli bu görsel gelmesinden gına geldi.

2. Aliens

Aliens User

Sorma, bana da fenalık geldi. :D Allah'ım, bunlar her bakımda hata listesine yenilerini ekliyorlar! :D
    Gör, gör! :D Her bakımdan sonra bir hata çıkıyor. Demedim mi ben sana hatalı bakım sorun çıkarır diye? :D

3. 2021 yılına bir ton sorunlu gireceğiz anlaşılan :D :D :D

Sıra foruma geldi :D

Son düzenlenen: 24 Kasım 2020
  4. Aliens

Aliens User

Şu oyunda sorunsuz çalışan tek şey ''SORUNLAR''ın kendisi. :D

polatalemdar311 bunu beğendi.
  5. oyunu bırakıyor millet prometus bugu geliştirme bugu vs bug yapanlar oyun oynuyor ben 500 euro harcadım hesabıma şerefimi sildiler oyun oynamak gelmiyor içimden buyursun incelesinlesinler hesabımı ufak bir hile kullanmışsam silsinler hesabımı ama tatı tuzu kalmadı oyunun eksi şereften çıkamıyorum oyuna veda zamanı geldi sanırım zaten oynayamadığım bir oyuna neden para yatırayımki artık 80 iris adam 700 bin vuruyosa bitmiştir bu oyun

6. smoonrise

smoonrise User

Opera gx de çıkmıyor bende sadece oyun için kullandığım tarayıcılar crome , opera gx , edge , maxton bunlar içerisinde sadece opera gx de bu rahatsız edici menü gelmiyor demeyip baktım normal operada bu menüyü çıkarmıyor girişte karşımıza tarayıcının özel ayarlarından mı benim yaptığım ayarlardan mı bilmiyorum eğer başkalarında durum aynı ise opera dan giriş yapabilirisiniz oyun içi sorun çıkarmıyor ise fps kasma gibi .

7. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

İlgili sorun raporlanmış en kısa sürede çözüme ulaşacaktır.(Gerçekten can sıkıcı:()

İyi Forumlar.

8. Konu kilitlenebilir.

9. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Konu isteğiniz üzerine kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.