Duyuru Cerrah almayın pişman olursunuz

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TÜRKGELDİ tarafından 2 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. her hafta kapıların odullerı degısıyo en son altda belırtılen tarıhte cerrah kapıdan dusuyomuş 300 k urı harcamak yerıne ındırımle kapı acmanızı tavsıye ederım bılmeyenler ıcın dedım urıdyum kasmak ıcın sonucta zaman harcıyoruz.
    25.08.2018 itibariyle galaksi kapılarındaki özel ödüller su şekildedir:

• «Delta»: «Havoc», «Hercules», «Elite Demon» , «Silver Demon»
    • «Epsilon»: «Centaur», «Peacemaker», «Sovereign», «Vanquisher» , «Surgeon Goliath»
    • «Kuiper»: «Chimera» , «Phantom»
    • «Lambda»: «Mirage» , «Enigma»

2. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Dostum kapıdan gelme ihtimali %100 mü ?

3. Okyanus

Okyanus Guest

Selam,

Konu uygun bölüme taşınmıştır.

İyi forumlar.

4. Cerrah'ı kapıdan elde edene dek harcadığın uridium ile zaten marketten bir Cerrah alabilirsin. 29. Epsilon'da alan vardı.

5. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Hayır, %100 değil şansınıza bağlıdır verip vermeyeceği.

İyi forumlar.

6. bana ilk epsilondqn cikti ve benim gibi cok ornek var .
    kapi yapilmasi daha mantikli cunku tek surgeon almiyosun yaninda lf4 vs konu sahibine hak veriyorum

7. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Valeyard biliyorum reis. Arkadaşa soruyorum dükkandan kesin bir biçimde almak varken kapı olasılığına güvenmek ? 7 deltada çıkaramayan arkadaşlarım var. Ayrıca ts gelsen artık ya. Sanki sendne bilinmeyen oyun sırlarını almaya çalışacaz konuşacaz altı üstü. :)

8. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Sizin kararınız tabiki isterseniz dükkandan isterseniz haftasonu kapılardan çıkarırsınız.

Geçende söylediğim gibi ts ye gelme durumumuz yok.:)

İyi forumlar.

9. Onlarca epsilon ve kuiper yapmış birisi olarak söylüyorum kesinlikle şans işi ve işinizi şansa bırakmayın :D Hazır dükkana gelmişken indirip+vip ile 210k uri ye tertemiz alın kasılmanın keyfine bakın :D

10. xXTheMexXx

xXTheMexXx User

Bende bunu diyorum .dd

*-_GESTAPO_-* bunu beğendi.
  11. Kuiper kapısı gemi tasarımı verdiği zaman yapmak daha iyi bence.Bana kuiperden çıktı 2 ay önce.Ayrıca kapı bittiğinde düşme ihtimali olan gemilere ek o hafta sonu tasarımda verebilir hangarda varsa uri verir şansınıza bağlı olarak.

12. the_flood

the_flood User

tavsiyedir : kapıdan gelen peace-sover ve vangu tasarımlarını birleştirmeden yapın.böylece surgeon ( cellat) tasarımının kapıdan düşme şansını arttırırsınız.

13. ceyceycaki

ceyceycaki User

BEYLER demaner ne zmn çıkıcak b,ilen varmı

14. Bonibon

Bonibon Guest

Merhaba,

Gelecek etkinlikle ilgili henüz bir bilgi yok buradan takip edebilirsiniz.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  15. DUMAN.

DUMAN. User

demanere daha çok var

16. valla benimki kutudan çıktı yıllar önce çok rahatım ama hala apisim zeusum full değil :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.