Cerrah Gemisini hangi kapıdan çıkartabilirim

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Mrs.HOY tarafından 28 Mart 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

Arkadaşlar merhaba, benim hesabımda belli başlı eksik gemiler var ve bu eksikleri giderip kapılardan, birleştirden, etkinliklerden eksik gemileri toplamaya çalışıyorum ama cerrah dediğimiz zamanın efsane gemisini nerden alacağımı bir türlü bulamadım bana bu konuda fikir verebilecek var mı ?

2. cumartesi günleri rehbere bakacan değişiyor

3. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

ne rehberi ? biraz daha detaylı anlatır mısın ?

4. Forumda bulunan etkinlikler sekmesinden haftalık etkinliklere gir. Orada hangi gün hangi etkinlik olduğu yazar. Galaksi Kapıları Özel Ödülleri Haftasonu Versiyon 1 yazıyorsa Kuiper kapısını, Galaksi Kapıları Özel Ödülleri Haftasonu Versiyon 2 yazıyorsa Delta kapısını bitireceksin. Diğer versiyonlarda (3 ve 4) goliath vermiyor başka ödüller var.
    Not: Ben en az 25 kez bitirmişimdir fakat henüz cerrah düşmedi.

ERDALBAGGAL ve Mrs.HOY bunu beğendi.
  5. Mrs.HOY

Mrs.HOY User

çok teşekkür ederim. elde etmek zor olacak desene :) konu kilitlenebilir.

6. Ciddimisin? Bir koleksiyoncu olarak bir surgeonum eksik bir türlü elde edemiyorum şu gemiyi kafayi yiyicem

7. Bazen geliyor , hangi durumlarda geliyor bilmiyorum ama etkinlik zamanlarında dükkana bakmakta fayda var .

ERDALBAGGAL bunu beğendi.