Öneri Cerrah mı Spectrum mu

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve SogukAtes tarafından 13 Kasım 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Cerrah mı Spectrum mu

1. Cerrah

28,6%
  2. Spectrum

71,4%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. SogukAtes

SogukAtes User

Merhaba arkadaşlar Eğer bir kusurum varsa şimdiden özür dilerim.Bu başlıkta bir konu bulamadım ve açma gereksinimi duydum. Eğer yanlış yere açtıysam gerekli yere taşınmasını rica ediyorum. Konuya gelecek olursak benim çarım full artı fulL 50 arge full 16 lWl geliştirmeli herhalde bir eksiği bulunmamaktadır. Bütün tasarımlar vardır. Ama benim muallakta kaldığım bir konu var. Tasarım olarak cerrah mi kullanmalıyım Spectrum mu. İyi yönleri yada kötü yönleri nelerd.r. Hangar lari değişmekte bıktım diyebilirim. Siz değerli arkadaşlarımın ve tecrübeli player larin fikirlerini almak isterim.

anakin5555 bunu beğendi.
  2. .MARS.

.MARS. User

Merhaba,

Dediğiniz gibi konunuzun yeri yalnış olmuş.''Yeni başlayanlar bölümü''ne taşıdım.

Sorunuza gelecek olursak ise;

Spectrum daha çok çoklu savaşlarda çok işe yarıyor veya kaçmada özellik açarsanız patlamadan kaçma ihtimaliniz çok yüksek :)

Cerrah ise genelde kasılmalar'da,kapı ödüllerin'de çok iyi.Verdiği %6 hasar'da ayrı bir güzellik katıyor(Hız konusunu'da atlamayalım tabiki :))

İyi forumlar..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2016
    WolfWar bunu beğendi.
  3. SogukAtes

SogukAtes User

Cerrah la Spectrum hızları aynı degilmi 2 side Goliath sonuçta. :)

anakin5555 bunu beğendi.
  4. anakin5555

anakin5555 User

Cerrahta özellik var ama spectrum daha iyi bence yeteneği ile

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  5. .MARS.

.MARS. User

Merhaba,

Cerrahın jeneratörleri normal ''goliath''ın jöneretörlerinden +1 yuva fazladır :)

İyi forumlar.

anakin5555 bunu beğendi.
  6. anakin5555

anakin5555 User

Cerrahin fazladan jeneratör yeri var :)

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  7. SİSTEM

SİSTEM User

Vallahi ben yeni güncelleme ile yapılan gemi değiştirmeyi hiç beğenmedim goliaht için gerçekten çok değerli ama farklı gemiler için değişim gerçekten işkence bazen keşke hangar kısmı hiç değişmeseydi diye düşünmüyor değilim ben şuan goli kullanyorum goli dengi ne kadar gemi varsa şuan geçmekte çok memnunum spectrum gerçekten şuan çok etkileyici savaş ve kasılma konusunda birebir heleki kapıda eline su dökülmez ortaya geçin en etkileyici vuruşu bile alsanız tırt gülüp geçin ama tabiki cerrahın tp ve şp özelliğini bir arada kullanamamak çok üzücü savaşlarda tabiki etkili fakat savaşma konusunda oynamayı iyi bilen biri için illaki cerrah olması şart değil benim için şuan normal goli ile yani spectrumla oynamak daha verimli oynamaya aslında ne yapılması gerektiğine göre değişir.

anakin5555 bunu beğendi.
  8. SogukAtes

SogukAtes User

Cevaplarınız için teşekkür ederim kararım Spectrum kullanmak dan yana çünkü Spectrum yeteneğide açtımi olumsuz gibi bir şey oluyor. Bugün 60 TL yeSpectrum artist tasarımında aldım ki valla tadından yenmez :) . Adminlerim sorumun cevabını aldım konu kilitlenebilir. Teşekkürler / İyi oyunlar

anakin5555 ve JUPlTER bunu beğendi.
  9. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Biz teşekkür ederiz.

Keyifli kasılmalar dilerim.

İsteğiniz üzerine kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.