Cerrah Surgeon

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve *PiYaDeLİ* tarafından 28 May 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. goliath Surgeon ne zaman gelir geçtiğimiz zamanlarda geldi mi kişisel sebeplerden dolayı istiyorum o gemiyi :D ?

2. dettlaff

dettlaff User

hafta sonu versiyon 1 geldiği günlerde kuiper kapısı yaparak alabilirsin. 1 ay önce düşürmüştüm. hangi hafta hangi versiyon olduğunu öğrenmek için de darkorbit discord adresinin duyurular kısmına göz atman lazım

3. BOSSSSS

BOSSSSS User

plus gemileri çıktıgından beri unutuldu cerrah cyborg gibi gemiler cerrah plus ve cyborg plus gelirse tadından yenmez

4. Grevious

Grevious User

bi kere 11 kapı yaptım düşürürüz diye 11 de 0 çekince bıraktım surgeon aşkını hala gönlümde yaradır :D

5. dükkana gelse de 200.000 uri ile alsak keşke.

Grevious bunu beğendi.
  6. dettlaff

dettlaff User

siz versiyon 1 geldiğinde denemeye çalışın bana ilk kapımda atmıştı

7. Grevious

Grevious User

versiyon 1 de bayadır özel olarak yazmıyo yine düşürüyomu yoksa cyborg gibi özel yazması şartmı kanka

8. evet geldiğini nasıl anlarız pek discordla aram yok.

9. Güncelll+++

10. dettlaff

dettlaff User

forumda ufak bir araştırma yaparsanız hangi hafta versiyon kaç olacağını ve o versiyonlarda kapıların ne verdiğini görebilirsiniz

*PiYaDeLİ* bunu beğendi.
  11. noktakoyam

noktakoyam User

en sevdiğim gemi:) keske modulleri olan bi etkinlik gelse, bu gemiyle sadece kristalin bile kessem zevk alırım

REZONANS1969 bunu beğendi.
  12. surgeonu aldım söylemyi unuttum :D güzel modüllerim var kapıda o gemiyi kulllanıyorum :D

dettlaff bunu beğendi.
  13. aynen benimde en sevdiğim gemi asaleti var hatırlıyorum bi etkinlik vardı ilk 10 a girmiştyim oradan aldım

14. gemi deltadan çıkıyordu hatta geçen nova hafta sonu lambada kapısında çıkıyordu bu hafta sonu kuiperden çıkma şansı var

15. Aliens

Aliens User

2015 Mayıs'ta gelen Parazit Dalgası etkinliği ile tanıtılmıştı. Hatta yeşil renkli avantaj kutularından Kronos Kapısı parçaları da düşüyordu. :D

REZONANS1969 bunu beğendi.
  16. Versiyon 1 aktif iken kuiper kapısını sevkiyata yaptırsak yine goliath süpriz paketini alma şansımız var mı?