Geri bildirim Cerrah Tasarımı Hakkında Güncelleme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 8 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Hangisi ?

1. 1) Cerrahın +1 jerenetörü kalksın yerine %6 kalkan bonusu gelsin

24,2%
  2. 2) Cerrahın +1 jerenetörü kalksın yerine %10 darbe puanı bonusu gelsin

6,1%
  3. 3) Cerrahda hiç bir değişiklik olmasın

63,6%
  4. 4) Cerrahın %6 Saldırı bonusu kaldırılsın yerine %5 daha hızlı tamir eklensin

6,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Merhabalar bildiğiniz üzere cerrah çok fazla vurmakta ve hızlı.

Şimdi sizlere bir kaç şık tanıyacağım sizlerde buna göre cerrahın düzenlenmesine yardımcı olacaksınız.

Şimdi arkadaşlar ben ve benim gibi arkadaşlar bu konuda çok mağdurlar yani aegis alıyoruz tam kesecem adamı kaçmaya başlıyor ve goliyi ben yakalayamıyorum ?

Normal vegance i yakalayacak düzeyde bir goli oyunu ne hale soktu hiç etrafınıza baktınız mı ?

Neyse konuyu uzatmadan şıkları sıralıyorum size sadece oylamak ve yorum yapmak kalıyor ama lütfen böyle saçma sapan kelimeler tartışmaya davet edici tavırlar göstermeyiniz

1) Cerrahın +1 jerenetörü kalksın yerine %6 kalkan bonusu gelsin

2) Cerrahın +1 jerenetörü kalksın yerine %10 darbe puanı bonusu gelsin

3) Cerrahda hiç bir değişiklik olmasın

4) Cerrahın %6 Saldırı bonusu kaldırılsın yerine %5 daha hızlı tamir eklensin

Son düzenlenen: 8 Kasım 2015
  2. ΣSCOBΛЯ

ΣSCOBΛЯ User

oyumu 1. şıkka verdim ama dediğin gibi cerrah tasarımı oyunun dengesini tamamen bozdu. hem kaçıyor, hem canı var, hemde çok vuruyor. bence tamamen baştan tasarlanması gerek

3. Kral-87

Kral-87 User

bence değişmeli ancak eğer değişirse de alıcılardan çok büyük bir tepki gelir insanlar o kadar uridumu boşuna yatırmadılar.

4. Bir degisiklikten ziyade ise bir daha sunulmaması daha makbul olur diye dusunuyorum.
    Ama illaki degişiklik olacaksada %6 kalkan bonusu iyidir.

5. liderdark

liderdark User

3, abartılacak bir etkisi yok full gemide bile

NEII bunu beğendi.
  6. WolfWar

WolfWar User

Oyumu 3.şıkka verdim çünkü inanıyorumki cerraha denk tasarımlar gelicek sadece biraz sabretmeniz gerek.

NEII bunu beğendi.
  7. Bir Cerrah kullanıcısı olarak oyum 3.den yana. Gayet memnunum değişikliğe gerek yok.

NEII ve WolfWar bunu beğendi.
  8. DraydiBoy

DraydiBoy User

"1) Cerrahın +1 jerenetörü kalksın yerine %6 kalkan bonusu gelsin" benzer goliat tasarımı var %5 veren ?
    "2) Cerrahın +1 jerenetörü kalksın yerine %10 darbe puanı bonusu gelsin" gene benzer goliat tasarımı var ?
    "4) Cerrahın %6 Saldırı bonusu kaldırılsın yerine %5 daha hızlı tamir eklensin" kabul et 300.000 uriye değer mi ?
    şimdi diyeceksin şeref desteği ve hasar desteginin yanında gelecek bunlar. bende sana dicem ki :)
    cerrahın bir farkı olsun diye alan alıyor bu gemiyi +1 jenaratör yeri için almayan varsa getir oyunu bırakıyım kim ne yapsın geri kalan özelliğini.

NEII bunu beğendi.
  9. WolfWar

WolfWar User

2. dediğinin adı centaur ama diğerlerini anlamadım :D

10. Kusura bakmayın ama günlerdir cerrah cerrah gelsin diye söylenip durdunuz ve şimdi özellikleri değişsin istiyorsunuz. İsterseniz şöyle yapsınlar sunucudaki herkese cerrah hediye edip bütün bonuslarını silsinler. Alan aldı tasarımı kurcalamaya gerek yok bence, birilerinin üstün olması gerekiyor ortada bir rekabet olması lazım az sabırlı olun, oyun sürekli gelişiyor eminim ki cerrah alamayan oyunculara başka tasarımla başka fırsat tanınacaktır.

NEII bunu beğendi.
  11. NEII

NEII User

5) Cerrahın %6 şeref desteği kaldırılsın yerine saldırı bonusu %10 a çıksın.
    6) Cerrahın %6 tp desteği kaldırılsın yerine ek jeneratör slotu 3 e çıkarılsın.
    7) Cerrahın %6 tp ve %6 şeref desteği kaldırılsın saldırı bonusu %8 e ve ek jeneratör slotu 2 ye çıkarılsın.

Benim oyum 6 ya :D 7 de olabilir.

sametonur1905 ve =SoundMan= bunu beğendi.
  12. Yanına benden 27 lf4 o kadar var vallaha varmı baska istegin?

13. NEII

NEII User

Cerrah aegis den kaçıyormuş. İyide pusatta benden kaçıyor diye pusatın hızını ve saldırısını mı düşürelim şimdi. Ayrıca hiçbir yetenek yok cerrahta arkadaşın istekleri yapılırsa çöp tasarımdan farkı kalmaz bu kadar basit bu. Ama benim istediklerim olabilir çünkü yetenek yok gemide yahuuu.

sametonur1905 bunu beğendi.
  14. Aranan kan. Böyle insanlara ihtiyacımız var, helal olsun :D

NEII bunu beğendi.
  15. +1 jenerator yerine size +20 jenerator vermelilerdi ayıp etmisler cidden

16. Ben size doğru düzgün cevap verin dedim konuda boş yapın demedim.

İsteyen istediğini seçer boş boş tartışma çıkaracak cevaplar yazmayın.

2. Olarak param olsada ben bu tasarımı almam neden ?

Çok gereksiz ve oyunu düzgün bilmeyen veya kolaya kaçanlar için yapılmış.

Ben aegis ile bunları yakalamakta zorlanıyorum o zaman aegisinde hızı yükselsin ?

Önceden goliath ve aegis aynı hızdaydı.

Oyuna dengeyi iyice bozacak yenilikleri seversiniz çünkü işinize gelmiyor pusat ve cerrah alanların %80 ni sırf vurup kaçmak için alıyor.

Ki benim en nefret ettiğim şey tek kişiyken 2 kişi dalmaları bide üstüne üstlük az can varken kaçmaları resmen korkaklık...

Cerrah dükkana geldiğinde 350.000 urim vardı bide %30 indirimim ama almadım ! Neden ?

Çünkü ben korkakça oynamayı sevmiyorum.

Pusat aldım çok pişmanım sırf kutu toplamak için kullanıyorum.

Aegisi hepsinden daha iyi kullanıyorum.

17. eray

eray User

Cerrah çok vurmakta değil,%6 lık hasar artışını ele alırsak zaten vuruş gücünün artmasını isterseniz Venom Diminisher Enforcer kullanırsınız %1 lik bir fark olur.Hız konusunda kaçma filan demişsiniz ancak Pusat bu konuda daha iyi,ayrıca Goliath+çark ile pusatı yakalar.Her geminin avantajları ve dezavantajları olur.(Bundan sonrasının bu konuyla ilgisi yok)Ve artık bu cerrah konuları sıktı oyuna her yeni başlayan "cerrah gelsin noluurr" demeye başladı maalesef ki.Forum tabi ki bilgilenme yeri ancak en az 10 kere konulara aynı cevap yazılmıştır ne zaman çıkacağı bilinmiyor diye.Cerrahı var ondan böyle diyorsun diyenler için de genelde pusat,şimşek ve aegis kullanıyorum,yüksek tp li görev filan olursa veteran kullanıyorum.

sametonur1905 bunu beğendi.
  18. GREED

GREED User

1 e verdim tamiri istemeyeceklerdir.

19. Enforce kullanalım isterseniz.
    Eğer sizde olsaydı bu tasarım istemezdiniz bu özellikleri.
    Ben karşıyım olmasın hiçbiri ben bu tasarımı kullanmayanlardan daha fazla avantaja sahip olmak istiyorum.
    Gerçi olmayacak bir yenilik ama yine cevap verme isteği duydum.

20. Aliens

Aliens User

Bu fikire destek vermem olanaksız! Nen Uridium çekerek 210.000 Uridium vererek aldım. Siz alamadınız veya istemediğiniz için de bonusunu kısıtlayamazsınız! Oyum kesinlikle ve kesinlikle 3!!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.