Geri bildirim Cerrah Tasarımı Hakkında Güncelleme

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve D-O-D-G-E-V-İ-P-E-R tarafından 8 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Hangisi ?

1. 1) Cerrahın +1 jerenetörü kalksın yerine %6 kalkan bonusu gelsin

24,2%
  2. 2) Cerrahın +1 jerenetörü kalksın yerine %10 darbe puanı bonusu gelsin

6,1%
  3. 3) Cerrahda hiç bir değişiklik olmasın

63,6%
  4. 4) Cerrahın %6 Saldırı bonusu kaldırılsın yerine %5 daha hızlı tamir eklensin

6,1%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bunları desteklerim bak. Hangisi dolduğu fark etmez.
    Bunlar gibi fikirler olsa daha iyi olur işte :D
    Ahahaa çok güldüm bunalara neymiş korkaklığı sevmeşmiş.Kardeş sen korkudan biri sıkarsa ben kaçayım diye aegis kullanıyorsun kaçarken can basıyorsundur.
    Bende almayı düşünmüyordum ve enforce ile kasılıyordum hiç bir farkları yoktu sadece klan arkadaşlarım dalga geçiyorlardı ez*k misindehala enforce kullanıyorsun diye bende onlara inatla aldım ve çokta hoşuma gitti o yüzden aldım.
    Aegis ile yakayamadığın için diyorsunya afedersinde biz neden sana uyuyoruz da sen bze uymuyorsun. Git goli kullan kaçış konfisinde olunca aegisin ve normal golinin hızları eşit yani 540 eğer vs atarsanız goli kullanan kişinin kullanacağı tüm itemleri (ema, insta, teknoloji fabrikası vs.) sizde kullanıyorsunuz ona ek aegisin yetenekleride sizin avantajınız.Başa baş vuruştuğunuzda nerede golinin avantajı?
    Şimdi diyeceksin lazerleri eksin yok efendim jeneratör yeri eksik ee zaten onalrı bilerek kullanıyorsun bizim bunda suçumuz ne ??
    Eğer almadıysan o senin sorunun ve ayrıca tüm oyunun sana değil senin oyuna uyman gerek.
    Bana düşmez ama zoruna gidiyorsa oynama benim sorunum değil.

2. Tamamda ben aegisi katliam yapmak için kullanıyorum kaçmak için değil ki ?

Goliath ı ben sevmiyorum ayrıca oyun benim diye bir şeyde ima etmiyorum burada fikirimi paylaştım.

Hemende oyunu oynamaya bağladığınız hakikaten oha ya.

Tr3 de 2-3 tane adam gelsin sana dalsın bakalım o zaman goli dayanıyor mu ?

3. olumsuz.pusat yeterince hızlı ve güçlü.ayrıvca kesen spectrumla bile kesiyor.çark kullan, erken davran, kovalarken haritayı iyi kullan.olmadı dükkandan yavaşlatıcı roket vs. edin.zekası olan kesiyo vallahi.

4. TR1 de 9 irisli adam 190k vuruyor sen ne diyorsun ??
    Tamam aegis kullanıyorsan kullan da her gemi bir birinin aynı olamaz.
    Cerrah tasarımınında diğer tasarımlardan farkı ekstra slot yeridir.Başka birşey yok.

Whiterainbow bunu beğendi.
  5. İlk defa 190 k atan 9 irisli adam görüyorum gerçeği spearhead havocsuz 60 k atıyordu x4 ile şaşırmıştım...

Konu kilitlensin anlaşıldı cerrahı alıp millet birbirini kanser edecek.

WolfWar bunu beğendi.
  6. Merhaba ,

Konu sahibinin isteği ile kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.