çet banı

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve -bulanober- tarafından 8 Ekim 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. 113 yıl çet banı yemişim ben 6 ay yerim diye çete girdim 113 yıl deseniz çete bile girmezdim kafanıza göre kural deiştiriyorsunuz oyunculara bildirmiyorsunuz böle işmi olur supporta yazdım eskiden aynı gün döneerrlerdi şimdi 4 gün oldu cevap bile veerilmedi.bu oyunun yönetimi gittikçe kötüye gidiyor napalım bizdemi oyunu bırakalım

2. TR|SUBUTAY

TR|SUBUTAY S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

Durduk yere ban yemezsiniz yaptığınız bir suç sonucunda ban yersiniz. Oyun oynayıp oynamamak sizlerin tercihidir. Eğer bir suç işliyorsanız bunu oyunu bırakacaksınız diye göz yummayız. Aldığınız ceza için supporta yazınız gerekli cevapları alabilirsiniz.

Türkiye Takımı!

3. ben işlediğim suçun cezasını göze alıyorum zaten ancak yöneticiler cezaları kafalarına göre deiştirip oyunculara haber vermeden ceza uygularlarsa oyuncular mağdur olur.100 yıl çet banı yok en fazla 6 ay denmişti hatta forumu kurcalarsam adminlerin bunu yazdığını kanıtlayabilirimde silinmediyse ancak kimseye bi duyuru yapılmadan ceza tekrar 100 yıla çekilmiş.ne güzel iş bu ay canımız istedi 100 yıl çet banı yok 6 ay var bi sonraki ay 100 yıl kalsın önümüzdeki ayda çet yüzünden gemileri 1 ay felan kapatırsınız canınız isterse ne güzel iş be.ayrıca 4 gündür supporttan cevap gelmiyor ????

4. dostum 113 yıl bilerek mi veriyolar arıtk nedir bilmem 6 ay sonra supporta yazıyon açılıyo muhtemelen support çalışanları yaptıkları işe cevap verdikleri bilete göre ek ücret alıyor diye tahmin ediyorum ölmüş bir oyunda onların aktif çalıştığını göstermek için oldugunu dusunuyorum bunlar benım sahsi görüşlerim

5. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Neden cezanızın uzatıldığı konusunu support söylemektedir. Yoğunluktan dolayı gecikmeler olabilir.

Ücret olmadan çalışma olmaktadır. Şahsi görüşünüz bayağı bir yanlış olmuş konu içerisinde.

Türkiye Takımı!

6. xSuskun06

xSuskun06 User

Cet banı konusunda arkadaşa hakveriyorum vicdan ve adaletin son noktası ve en güzel örneğisiniz 100 yıl değil 3 bin yıl verseydiniz şaşırmazdım kaldı ki bu oyunu yönetmkte olanlarında mantığını sorgulasak sorgularken eror verirler zira ahlaklarından bile şüpheliyim bu cevabımın üstüne bir cevap vericek yüzünüz varsa buyrun banada 100.000.000 ban atın efendım 『ΛŁFΛ『кuят『 ! SEVGİLERLE

7. TR|SUBUTAY

Merhaba,

İstediğinize hakaret ve küfür ettiğinizde veya başka bir ceza alacak işlem yaptığınızda ceza alıyorsanız bunun için ortalığı ateşe atmaya gerek yoktur. Eğer bir suç işliyorsanız cezasına katlanırsınız gerçek hayatta da böyledir diğer platformlarda da.

Cezanızın haksız olduğunu düşünüyorsanız support ile iletişime geçiniz. Chat üzerinden istediğiniz herşeyi yapıp ahlak derecelerine aykırı davrandığınızda bunu ört pas etmeyiz.

Türkiye Takımı!

8. bişeyi ört bas edin demiyoruz o yazıları yazarken ban yiyeceğimizi biliyoruz zaten ancak en fazla 6 ay diyoruz ve cazamıza katlanıp yazıyoruz sonra bi bakıyoruz 100 yıl.bide beni banladığınız yazılarda 1 tane küfür kelimesi yok supportada yazdım ufak bir imadan 100 yıl neye istinaden verebiliyorsunuz bu nasıl bir mantık(gerçi artık mantık aramakta saçma buralarda)neyse supporta yazdım 1 tane küfür kelimesi bulunmayan cümlelere 113 yıl vermişiniz trajikomik ne zaman bu yönetim daha kötüye gideemez heralde desek dahada kötüye gitmeyi başarıyorsunuz tebrikler.şu oyuna başladığımdan beri 1 tane iyileşmeye giden bir sorun görmedim.trajikomik

9. 6 ay olayı, dönemin TL tarafından yazılmıştı. sen çet sayfanda yazan süreye bakma. ban aldığın günden itibaren 6 ay dolmuşsa supporta yaz. dolmamışsa 6 ay geçmesini beklemelisin.

bahse konu mesaj

10. TR|SUBUTAY

Merhaba,

Size göre hakaret küfür olmayabilir başka bir taraf açısından olabilir.

Dediğim gibi support ile iletişime geçiniz.

Türkiye Takımı!

11. titans___

titans___ User

Yani küfr edenler oluyor saatlerce bana denk gelirse reportluyorum, adam özelden beni bayan sanıp abuk subuk hiç görmedim haritada hoba içimden dediklerim de olmadı değil , yani bu ve benzeri TR3 de malum sıralama da ki klanlarla uğraşırken de , gizliden aleni , ezik vesaire şekilde kışkırtmalarla karşılaştım , gizliden tamam dedim bu gemide modül yok kesersin o kadar para yatırmışsın çıkmıştır modül diyorum da adam istediğin gemiyle gel istediğin adamı çağır diye daha daha , unuttuklarım da var yazdı da yazdı ve bu bilinçli olarak yaptıkları belli , eskiden Venom yeni çıkmış eksi yeme yok SALAVAT GETİR diye bir nikle giriyor du bu zatı şahaneleri tr3 de , git desen daha çok uğraşıyor malum ve bunlar 1 tane de değil heralde , hani bunu yapanlara karşı gemi güçsüzken kızıp chat da konuşulmaması gereken şeyleri konuşuluyor , ver 1 sene ban açma , bende ban aldım kaç defa öyle üstün körü suç işledin konuşma diyen yönetim ne kadar doğru bir karar veriyor , ben chati de açmıyorum geçen biri gizliden slm demiş aslm dedim de geri dönmedi , çoğunlukla yazanları okuyorum konuşanlara bakıyorum bu banlardan dolayı , bunların derdi ban yedirtmek olanlar var boşa yazmayın pek umurlarında değil birbirlerine neler demişler ts de , sonrasını TR3 de kiler biliyor da hani hep tr3 neden yazyorum , o servırda ki çarı geliştirmeye önem verdim yıllarım orda geçti diğer servırlar için nasıl bir şey deyip idda da bulunabilirim , neyse test servırı hakkın da bilginiz var mı ? Test servırında Caucaus lazerleri 16 seviyegeliştire basmıştım 60 tanesini vuruş ne oluyor diye bakcakdım , aslında onun için foruma girmiştim de , yani herkesi kendiniz gibi sanmayın ikiziniz değilse .

12. SAMSUNLU®

SAMSUNLU® User

modum chat yasaklaması olarak soyle bir tarih var penceremde:
    Sohbetten banlandın. Tekrar 22.11.2113 saat 08:11 zamanında giriş yapabilirsin. ceza bitim tarihi 22 kasım ancak yıl olarak 2113. supporta 2 kez mail attım. verilen cevapta bann ın haklı oldugu ve kaldırılmayacağı ve ceza bitim suresini beklemem iletildi. 2113 yılı ceza bitim tarihi mi? oyunda suresiz chat banı var mı?

13. Evet var böyle bir ban. Artık torununun çocuğu girer bir daha :D Ama ümitsiz olma bazen 6 aya açıyorlar tabii ban alma sebebine bağlı olarak. ağır şeyler yoksa açabilirler yani.

14. aynı banı bende aldım ban sebebi ıse 'sorun var bozuk galıba' yazmam ıste bu sebebten 2113 yılına kadar ban aldım gıs kurallarında bıle yok banlanmam gereken sebeb kurallarda bıle yok ve haklı olarak aldıgım soylenır sankı kufur etmısım gıbı tr sunucularında tr oyuncularına karsı admınlerın tavrı farklı hayatta hata olmus kusura bakmayın demezler 2 gün once banlandı ve bıraktım ztn duzeltmıyorsunuz tren bott hıle muhabbetlerını

15. SAMSUNLU®

SAMSUNLU® User

bu bir oyun tabi ki kuralları ihlal edersek ceza alacağız. ama suresiz chat ban ı duymadım hiçbir oyunda. kufur de yok. sanırım supporttaki içerikleri dogru durust okumuyor. diyorum ki chat cezam suresiz mi yoksa 100 yıl mı yoksa 6 ay mı otomatik cevap veriyor. eger suresiz chat banı aldıysam niye oynanayım ki daha. klanım yok bisy yok. hades yapamıyom. 02-12-2010 dan beri uyeliğim var. yazık, arada girip oynuyordum chatten yazıyordum. sanırım bırakmalıyım. support sorun çözmüyor. kapalı chatle insanda oynama hevesi de kalmıyor. 6 ayı geçti aldıgım ceza. en fazla 1 kere daha yazarım supporta. acılmadı napalım baska oyunlara bakarım. kalın sağlıcakla.

16. BABAAAAA

BABAAAAA User

Selamlar, 6 ay sonra support'a yazıldığında açılıyor değil mi? ben de bu durumdayım 25 aralıkta açılacağı söyleniyor. Şu an kural değişse bile ben ceza yediğim zaman 6 ay sonra açılacağı söylendiği için yine de açılır değil mi? merakımdan soruyorum kafam karıştı çünkü.

17. SAMSUNLU®

SAMSUNLU® User

bence 6 ay olayı yok. forumda oyle birsey de bulamadım. 6 ay dolunca 2 kez yazdım ben supporta, ceza bitim surenizi beklemeniz gerekmektedir cevabı geldi. 113 yıl bekleyeceğiz artık! 6 ay sonra açılır diye bir sey yok. bosa umut.

18. tamam işte 6ay demekki azmış şimdi değişti göze alıyorsan yazmaya devam et burada neden sızlanıyorsunuz anlamadım ne güzel memleket millet siz sövesiniz diye oynuyor bu oyunu herkesin bi şerefi haysiyeti var sövmeyeceksin.demekki 6 ay azmış.hem 100 sene nedirki kaşım gözüm diyene kadar bakmışsın bitmiş.hem öğrenmiş olun bu oyunda istediği kuralı istediği zaman değiştirmesine izin vererek oynuyorsunuz işinize gelmiyorsa sövmeyin.göze alarak sövmüş vay bee.

19. TR|SUBUTAY

Merhaba,

6 Ay kuralı istisnai ve cezanın duruma göredir. Eğer yapılan iş ağır hakaret ve küfürler içeriyorsa burada 6 ayı geçebilir. Sınırsız banlar için son karar mercii supporttur.

Türkiye Takımı!

20. aynısı benim başıma geldi 6 ay sonra yazdım açılmayacak diyor kafalarına göre duyurmadan kural değiştirmişler bizim haberimiz yok kimlere kalmış oyun at koşturuyorlar istedikleri gibi tabiri caizse.
    Bu arada gram küfür yok şakayla karışık bir şey yazmıştım üstte sövmeyin diyen arkadaşa ithafen yazıyorum burayı.

Sayfayı Paylaş