çet banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve !akcaabatlı61 tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. slm oyuna girip klan arkadaşımla konuşmam

[★61★] »KüçüK•ΔğΔ«[FΔTİH]: sa
    [★61★] »KüçüK•ΔğΔ«[FΔTİH]: cemil abi nasılsın
    [★61★] GÖREVYAPIYORUM: as fatih
    [★61★] »KüçüK•ΔğΔ«[FΔTİH]: cemil abi nasılsın
    [★61★] »KüçüK•ΔğΔ«[FΔTİH]: cemiil abi ordamsın
    [★61★] GÖREVYAPIYORUM: evet
    [★61★] »KüçüK•ΔğΔ«[FΔTİH]: nasıl gidiyo hayat :)
    Sistem: Administratör tarafından belirli bir süre yasaklandın! bad behavior
    cevabım orta başka bir şey yok gurup konuşmamda geçiyor burda 1 hafta ban alacak yer neresi bunu yapan ban atan arkadaş neye dayanarak böyle bir şey yapıyor o kişi bence bıraksın bu işi veya yetkili kişiler kimse onlar uzaklaştırsın olmuyor kusura bakmayın gerçek bu bunda 1 hafta ban alacak bir söz varsa beni lütfen çetten tamamen banlayın bunu en üst merciye oyun merkezine kadar iletecem bilginize teşekkürler

2. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba ;

Büyük ihtimalle sistem banı almış olabilirsiniz ban alan hesabınıza ayit İD numarasıyla supporta başvurunuz.

Keyifli Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 19 Mart 2014
  3. ADMİNİM BEN SADECE NEDEN ÖLE KONUŞUYOSUN DİYE DEDİM.NE O MK FİLAN DEDİM LÜTFEN KİMSEYE KÖTÜ LAF VEYA HAKARET ETMEDİM

4. Fısıltı

Fısıltı Guest

Merhaba ,

Chat ile ilgili konulara artık support bakıyor. Yani forumdan yapılabilecek birşey yok. Gerekli bilgilerinizle support'a mesaj yollayınız.

Kilitlenmesi uygundur.

Keyifli Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.