çetim haksız yere sürekli banlanıyo

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _-_MUSTANG_-_ tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. s.a benim çetim kasti olarak sürekli banlanıyo hatalarım da oluyo ama son günlerde anlamsız yere ban alır oldum artık slm versem ban alıyom kişilerin taraflı daha doğrusu cm lerin taraflı davranıp ban atmalarından yoruldum size attığım gibi sportada mail yolladım şuan bakın şu yadığımda ne varki 2 saat ban alıyom bu oyun 2009 dan beri oynuyom ama bukadar anlamsız banları şimdi gördüm yazdığım aynene bu alttaki
    [Z™] ´Λ´м´і´я´а´Ł´_RД√ЄN: feyz iği işaretliyonuz helal 4-3 de bide el sallayın banaa
    bunda ne var ban alıyom yeter artık sırp bu yüzden oyunu bıerakacam artık lütfen gerekli kişilere uyarınızı yapın ve bu anlamsız davranışlara son verin yazıkdır ya iyi çalışmalar.
    [​IMG] 21163367

2. Merhaba ,

Forum üzerinden yapabileceğimiz birşey yok maalesef. Chat ile ilgili konulara support bakıyor. Gerekli bilgilerinizle support'a bildiriniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.