Geri bildirim Cezalandırma işlemleri Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kıbrıslıdede tarafından 24 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

şeref silinmesinin tanında haksız kazanılan ekipman silinmeside olsun

 1. evet olsun bu bugcular adam akıllı cezalandırılsın

  97,7%
 2. ben bugcuyum kardeş umurumda değil şerefim silinsin ekipmanlarım bana yeter

  2,3%
 1. bana bak yalandan yere silindi diyorum ileri geri konuşma bilip bilmeden

  koçum beni tanıyan tanır yasal bot var onu bile kullanmadım sen sayıklıyon

  mr user lafın banamı senin o gördüğün 550 000 000 bilyon vuruştan 3 sıfır sil öyle bak yanlış bakıyon buğ bişey benim gemim kullanmadı nerden biliyonda konuşuyon lafın banaysa

  karalı sen beyinsizmisin bilip bilmeden atlıyon bişey biliyorsan konuş bilmiyorsan sus ne biliyonda konuşuyon sildiler diyorum buğ bişey yok kullanmadımda
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Aralık 2020
 2. Karalı

  Karalı User

  Hakkını aramak farklı birşey. Terbiyesizlik yapmak, hakaret etmek çok farklı birşey. Gereken merciler cezanızı verecektir diye tahmin ediyorum. Yinede ekran görüntüsünü aldım gerekirse hakaretinizi bir üst seviyeye taşıyacağım.
   
 3. hkmdr

  hkmdr User


  kardeşim hastamısın ben sana birşey mi diyorum ne yazmışım iyi oku istersen
   
 4. **TRUVA**

  **TRUVA** User

  yine söylüyorum cezalar asla yeterli değil ama bi açıdan yetkilileri tebrik ediyorum bunca yalan dolana inanmayıp bunlara itibar etmedi ve cezasında kararlı oldu inşallah böylede devam eder
   
  PΘSΞΨDΘΠ bunu beğendi.
 5. KAFKAS-BJK

  KAFKAS-BJK User

  Benim şeref puanlarım silindi ve inceleme yapıldı yinede ceza verdiler . Haksız yere şerefim silindi burdan sesimi duyan adminlerime sesleniyorum hiçbir oyun açığı kullanmamama rağmen haksız bir şekilde şeref punlarım gitti lütfen sesimizi duyun gemime girin bakın ne kasmışım ne açık kullanmışım Allah aşkına yapılan yanlış kişiye ban lütfen benim şeref puanlarımı geri verin emeğimi hiç ettiniz hiç birşey yapmamış birisi olarak
   
 6. KAFKAS-BJK

  KAFKAS-BJK User

  Kapıda 255 i geçememiş bir oyuncu olarak ebedi kapı etkiliği boyunca kastığım kazandığım herşeye bakın ben oyun açığı kullanmadım .Kullananıp 700lere defalarca gelenlere sadece sıralamalarını siliğ benim gibi masum insanların şereflerini sildiniz lütfen sesimii duyun emeğimizi hiç etmeyin .
   
 7. .Hypnos.

  .Hypnos. Guest

  Merhaba,

  Uygunsuz üsluplarınızdan ve hakaretlerinizden dolayı hesabınıza gerekli işlem uygulanmıştır. Ayrıca yasal bot diye bir şey bulunmamaktadır.

  İyi forumlar.
   
 8. smoonrise

  smoonrise User

  .Hypnos. mod eternal kapısı bug yapanların hesapları 1 hafta uzaklatırılmadı bug olarak kabul edilip ceza verildiği halde ve GG bug yapanların hala ŞP puanları silinmedi , bug cezaları arasında fark ve değişiklik oluştu bunların eşitlenmesi için TR takımından raporlama oldumu merkeze olmadı ise eklermisiniz siz bu konu özelinde , birde buglar ile elde edilen malzemelerde silinmiyor nedense rinuks takipçi v.s elde edildi ama silinmesi onları raporlarınızda eklermisiniz .
   
  agnostiklive ve PΘSΞΨDΘΠ bunu beğendi.
 9. besyo

  besyo User


  yasal bot yok diyosun da bi haritalara bakın bakalım hepsi bot. bunlara ceza yok hiç suçu olmayana ceza oh ne güzel dünya
   
 10. besyo

  besyo User

  benimde şeref puanım silindi. bi bakın bakalım bug mu yapmışım. 3 günde 200 e anca gelebildim zor bela o da. ne derseniz deyin allah şahidim olsun bug yapmadım. 2 çocuğum var ikisinin üstüne yemin ederim ki bug yapmadım veya hiç bir zaman bot kullanmadım. kurana el basayım ki bu dediklerinizi yapmadım. öyle bol keseden atanları da (yok haksız yere şeref silinmezmiş yok bilmem neymiş) Allaha havale ediyorum.
   
 11. smoonrise

  smoonrise User

  Yasal bot diye tabir edilenlerin zamanında kulaktan kulağa tslerden tslere dolaşan şehir efsanesi olarak kalan ve zamanında yine ban alıp hesap kapanan fakat dilden dile admin botu , bu botu darkorbit adminleri yapmış merkez hakkını alıyor o yüzden banlamıyor , darkorbit yapmış adminlere vermiş onlarda bize sunmuş gibi safsatalar ile oluşan dedikodular . Sanırım ortalama palladium dahil 8-10 çeşit bot olmuştur hiçbiride ban almadan kurtulamadı ne admin botu nede darkorbitin resmi botu denilen hiç biri kurtulamadı banlamadan sadece zaman aldı beklendi neden niçin beklendi bilmiyor ama zaman aldı çok uzun zaman portaldan portala işaret alındı uzaktan uzağa ateş etti gemiler sonra bir sabah hepsi ceza aldı yıl 2012 filandı sanırım yine o döneme geldik yine palladium botu yaratık botu aldı başını gitti , kamufle tutma uzaktan işaret alma aldı başını gitti muhtemel yakın sürede yine bir temizlik olur ama zamanı ve ceza şiddeti nasıl olur bilinmez çünkü merkezin bu eskisine göre para kazanma politikası çok değişti oyuncuları iyice müşteri yeri kabul edip hizmet verirken aynı durumda görmemesi ve ben böyle yaptım yada ben böyle karar verdim öyle oldu demesi yüzünden pek iç açıcı bir gelecek gözükmüyor .

  Oyunda yasal bot hiç olmadı ülke takımlarında çalışıp sözde tarama zamanını önceden haber veridiği varsayılan bir dönem oldu ama yinede o botlarda ceza aldı ama o zaman merkez bu kadar para odaklı değil hizmet odaklı bir yapıda yönetiyordu oyunu .
   
  PΘSΞΨDΘΠ bunu beğendi.
 12. Çocuk musun kardeş ne ağladın be
   
 13. Mecnunç

  Mecnunç User

  124 oy almıs bir kere daha iletin de adam akıllı ceza verilsin sadece şp silme ne adamlar hala makarasını yapıyor şirket değişcektik fırsat oldu vs.
  Neden dalga gecilecek bir oyun oluyorsunuz ki adamlar sizden korksun bot kullanmaktan bug kullanmaktan korksun sıralamada bile nickleriyle dalga gecmişlerdi adamlar sahibinden sitesinde ilan vermiş ünvan olarak da saygıdeğer pilot yazıyor o ünvanı o botcu hileci adamlara siz verdiniz ve sizinle dalga geciyorlar biraz geliştirin kendinizi biraz güncelleyin yada kapatın gitsin!
   
 14. Adama sormazlar mı 1 haftada yazdığın scriptle bu işi çözebilecek kadar yetenekli bir ekip var mağdem, onca bug, onca bot,onca tutucu programın kullanılması ilgilerini cekmiyor mu acaba ? GG bugu kullanıldı millet milyonlarca uri kastı o esnada onla gemilerini doldurdu sonuç 1 hafta uzaklaştır geri gelsin??

  Birde şunu sormak istiyorum hangi buga ne ceza veriliyor çünkü sürekli değişiyor bu?

  Bugu yapanla yapmayan arasındaki cizgi korunamadığı görünüyor, tüm hesapların merkez ekip tarafından tekrar tekrar kontrol edilmesi gerek, önceki tespit edilen buglarda gemiyi 1 hafta kapat geri gelsin şimdi ise acılan onca konuya rağmen bir sonuç alınamaması çok üzücü gercekten.
   

Sayfayı Paylaş