Cezalandırma işlemleri Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve wizz46500 tarafından 25 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. wizz46500

wizz46500 User

etkinlikte haksız kazanç elde edenlerin şerefleri silinmiş ama malzemeleri alınmamış.Birde etkinlik sıralamasını tutucu kullanarak yapan kişiler var ilerleme olan her etkinlikte bu oluyor artık yeter tutucu kullanarak hem savaşlarda hem etkinliklerde oyunu zehir ettiler kaldırın şunları

Mecnunç bunu beğendi.
  2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Öncelikle başlığınızı daha uygun bir hale getirdim.

İlgili durumlar raporlanmış gerekli bildirimler merkez ekibe iletilmiştir. Merkez ekibin durumlar hakkında çalışacağını düşünüyorum.

İyi Forumlar.

3. besyo

besyo User

ben dediğiniz bugu ne kullandım nede biliyorum. ama şeref puanlarım silindi şimdi bu adalet mi ? nasıl bir düzeltme yapmayı planlıyorsunuz?

4. Dostum bizde bu durumu konuşuyoruz da bu durumdan rahatsız olanlar sanki bug yaptık da üzerini kapıyoruz gibi düşünenler bizi burda provake ediyor ayıptır.

besyo bunu beğendi.
  5. besyo

besyo User

aga bug yapsam milyonlarca rinux vs malzeme kasardım bi zahmet gemini malzemelerine baksınlar bu gemi mi bug yapmış

agnostiklive bunu beğendi.
  6. Titan.

Titan. Guest