Geri bildirim Cezalar Talep&İstek

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve FurkanS53 tarafından 7 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. FurkanS53

FurkanS53 User

Forum moderatörleri ve adminlerinden rica ediyorum. GG bugu yapan hesapların cezası gerçekten yeterli değildi. Yeni ceza uygulamasının GG bugu yapanlar içinde uygulanmasını için, yada onlarından daha ağır ceza alması için merkeze baskı yapın.

Ek olarak, oyuncuların hesaplarındaki tüm Şeref Puanları oyun açıklarından faydalanarak haksız kazanç elde ettikleri için silinecektir

Bu ceza tamda GG bugundan yararlan oyuncuların alması gereken cezaydı. GG bugu ile 100'lerce kapı yaptılar ve bu kapılardan fazla miktarda cephane, sıralama ve rütbe elde ettiler. Bununla birlikte kapıları açarken GG kullandıklarından kapıdan aldıkları uridiumlar ilede fazla miktarda uridium elde ettiler.

Yukarıdaki ceza anladığım kadarıyla birleştirde bug yapan hesaplara uygulanacak. GG bugunun ne birleştir bugundan nede diğer buglardan hafif kalır bir tarafı yok. Ondan sebep yönetimin bu konuda adım atmasını bekliyorum.

2. Besyokar

Besyokar User

Biz 5 obsidyen açmak için saatlerce über mordon saimon dönelim adamlar bugdan 50-100k arası toplasın güzel iş ayrıyetten obsidyenle aldıkları içeriklerde alınmalı tasarımlar olsun alınan uri oil fln umarım sadece alınan anahtarlar olmaz

3. gg bugu ile tp şp kasanların şeref puanları silinmiyor başkalarının siliniyor ne kadar mantıksız bir olay bu ?

@.Paradoks. gg bugu yapanlarında şereflerinin sıfırlanması mantıklı olmaz mı ? asıl tp şp kasanlar onlar ???

4. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Şahsi olarak aynı sizin gibi düşünmekteyim. Verilen bu cezalar gerçektende az kalmaktadır, bu konu hakkında ilk ban dalgasından itibaren baskılarımızın devam ettiğinden emin olabilirsiniz.

Konunuzu raporlarımıza eklemek üzere kilitliyorum. Unutmayın ki Bug ve Bot GİŞ Kurallarınca yasaktır. Bu illegal yollara başvuran hesaplar kişiler gereken cezayı alacaklardır !

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.