ChampionPLYR Kimdir?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve *SüPeRmEn*[BŞK]™10™ tarafından 3 Nisan 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Değerli Oyuncular, Cm, Mod, ve Adminler hepinize Günaydın ve keyifli bir gün geçirmeniz dileğiye. Benim adım Mikayil, oyunda ise herkes bana Champion der. SETH adminle aramızda olan güldürücü espriler ile ve hiçbir yayınını kaçırmadığım için aramızda sıcak bir sohbet var. Ben 2009 yılında 14 yaşımda TR2 sunucusunda başladım. Eski darkorbiti çok seviyordum o portda en az 20 kişi 1 adamı beklemesi ozamanlarda Goliath olup mavi sıkmak çok büyük oyuncu demekdi. 1-2 yıl durmadan oynadım ve oyun çok değişince bir süreliğin bıraktım başa oyunlara yöneldim ve o oyunlar ne yazık'ki hayatımı maf etti verdiğim paralar ve sınıfta kalmam :) iş hayatıma başladım ve 2014 yılında yeni sunucu ve yeni bir şans vermek adına oyuna tekrar TR5 sunucusunda başladım. 2015 Kasım ayı ile 2016 Ekim arasında vatani borcumu yerine getirdim ve tekrar gelir gelmez darkorbite başladım Şu an EİC şirketinde Kurmay Binbaşı rütbesinde 116 Sıradayım. Nedense bu sefer DARKORBİT beni daha çok kendisine bağladı ve kopamıyorum özellikle burdan SETH admine sesleniyorum birgün 1-1 vs atarız Admincim. TR5 eic de olan kasılmak isteyen ve görevlerinde zorlanan arkadaşlar bana burdan veya oyun içinden ulaşabilir. Aynı şekilde TR5 ARES klanına başvurarak savaşmak isteyenleri bekleriz :) Bu yazıyı okuyan okumayan herkese şimdiye kadar yanlışım olduysa AF OLA : Bu arada benim bir sıkıntım olduğumda gerek oyunda chatde yardımcı olan CEBİR CM ve burda forumda en çok bana yardımcı olan ve emeği geçen nazımı çeken Jupiter moduma sevgiler ve saygılar diler. BIGPOİNT Türkiye ofisinin başına geçersiniz umarım :)

2. JUPlTER

JUPlTER Guest

Hoş geldiniz :),forumda da keyifli vakit geçirmenizi dilerim :) Seth Adminimize de ileteceğim:) Bizden de sevgiler teşekkürler:)

*SüPeRmEn*[BŞK]™10™ bunu beğendi.
  3. Zaten her gün forumda geçiyor sayın MODUM bakmadan duramyorum. Ama kendim hakkında ufak bir bilgi vereyim dedim :)

JUPlTER bunu beğendi.
  4. JUPlTER

JUPlTER Guest

İyi yaptınız ,tabi ki size özel soruları olanlarda bu sayfanızdan size rahatlıkla ulaşabilecekler :)

5. GÖÇEBE

GÖÇEBE Guest

Tekrar hoşgeldiniz foruma, oyuna.Belki bir gün sizi aramızda da görürüz,olmaz mı?Yüzünüzden gülümsemenizin eksik olmaması dileklerimle.

6. Sayın Modum aranızda olmak isterim ama büyük ihtimal ile gerekli olan şartları taşımıyorumdur. Ben iyi bir maaş ve sigortalı bir iş arıyorum. Ayrıca tek benim değil kimsenin yüzünden ufak bir gülümseme eksik olmasın. Bana dediğiniz sözleriniz içinde teşekkür ederim. :)

7. Foruma hoşgeldiniz ve iyi vakit geçirmeniz dileklerimle iyi forumlar. :)

8. Teşekkür Ederim gecelerin modu. :) Sayın modum forum modluğu için nereye başvurmamız gerekiyor. Maaşı var mı sigorta varmı ? :)

9. Rica ederim. :) Başvuru için Bizimle Çalışmak İster misiniz? konusuna göz atabilirsiniz. Yol + SGK + Yemek vb. şeyler. :D

10. Sayın modum ücret hakkındada net bir bilgi olsa kabul edebilirim tüm şartlara uyuyorum ama ücret olarak ne veriliyor bir paylaşabilseniz. Uridyum ile çalışılıyorsa uridyum fırında ve markette geçmiyor. :)

11. RAMMFİRE

RAMMFİRE User

En güzel zamanında bırakmışsınız oyunu. Keşke hatıralarınızda öyle kalsaydı =)

12. İşte o konuda bir şey diyemiyorum :) Fırında ya da markette geçmiyor sonuç olarak. :D

13. Bende o nedenle boş yere form gönderip boş yere sizin zamnınızı ve benim beklentilerimi karşılamıycak hiç bulaşmıyayım net bir ücret söyleseniz belki onaylıycam.

14. İşte bunun için yazıp sorabilirsiniz. :)

15. Sayın modum verdiğiniz linke istenilen bilgiler ile bu soruyuda ek olarak yollasam olurmu? Cevaplayan çıkarmı :)

16. O kadarını bilemiyorum. :) "Kabul edilirseniz gerekli açıklamalar yapılacaktır." denebilir. :D

17. İleriki zamanda belki başvuruda bulunabilirim.

18. O zaman şimdiden hayırlısı diyelim. :D

19. Saolun modum umarım başvuruda bulunursam sizinle jüpiter modum ile aynı yerde olmak isterim.

JUPlTER bunu beğendi.
  20. michael666

michael666 User

ChampionPLYR has delikanlı haklının yanında haksızın karşısında duran herkese yardım etmeyi seven. Zulüm yapanın karşısında dik duran harbi bir adamdır azından1 kez chat de dahi küfür görmedim.