Chat Adminleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve lordm0zart tarafından 13 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. lordm0zart

lordm0zart User

Adam tr3 de saat 17.30 civarlarından beri vru haritasında oto ile agatus kesiyor yanında da bir arkadaşı o da onu koruyor ben adama daldığımda agatusu kesen kişi sadece kaçıyor ve kaçıyor diğeri de bana sıkmaya başlıyor ikisi de ağustosta açılmış ve 850 saatleri görmüş hesaplar ben bu adamları şikayet edecek bir yer bulamadım sadece neden yapıyorsunuz otoyla kasıyorsunuz diye kendilerine kızdım ve 15 dakika sonra chat banı yedim özel mesaj atarak konuşmama ve normal chatte herhangi bir şekilde olumsuz , küfür , hakaret etmememe rağmen chat banı yedim gerçekten bıktırdınız ya N/A CM takımında maksimum N/A yapmayın ya

Chat banı yeme sebebim şu cümleymiş " Ben supporta başvurucam bir şey de olmayacak 10 senedir sizin gibiler oyunun içine ettiniz."
    gerçekten komiksiniz ya

2. Merhabalar,

Chat Takımına karşı yaptığınız asılsız itham ve saygısız davranışınızdan dolayı Forum Kuralları gereği uyarı veriyorum. Forum Takımı olarak bu konuda yardımcı olamıyoruz. Banınızın haksız olduğunu düşünüyorsanız supportla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Lütfen Support takımımız ile iletişime geçiniz, size en kısa sürede yardımcı olacaklardır.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 13 Kasım 2020
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.