Chat Ban Göstergesi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve ANCESTRAL tarafından 28 May 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Chat banı alındığında bunu diğer oyuncuların göreceği bir simge ile belli olsun mu?

1. Evet, olsun.

100,0%
  2. Hayır, olmasın.

oy sayısı 0
    0,0%
  1. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

Chat banı yedim 1 ay ve oyun içinden yazanlar ban yediğimi ancak nikime baktığı zaman anlıyor gtuplara felan girdiğimde oyun içindede gemimin yanında felan bir gösterge olsa güzel olu bunu ana ekibe iletirmisiniz.

casper053 ve BaşıHariç28CM bunu beğendi.
  2. bunu güncelleme ve fikir havuzunda açsan daha iyi olurdu , bence '' ban yiyenler '' için güzel bir öneri bu

3. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

taşırlar birazdan rasgele girdim yazdım.

casper053 bunu beğendi.
  4. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Konunuz uygun yere taşındı, anket eklendi, başlık düzenlendi. Bir daha konu açarken buna dikkat ediniz lütfen.
    Ayrıca konunuz Index sistemine eklendi, gerekli desteği alırsa merkeze iletilecek.

İyi forumlar diliyorum...

5. bencede güzel bir fikir hatta böyle gemilerin yanında mikrofon işareti konualrak üstüne carpı eklenebilir

Labirent bunu beğendi.
  6. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

neyse ben bi 1000 adet hesap açıyımda çabuk gitsin ekibe :D (şaka yapıyorum modum banlamayın)

casper053 bunu beğendi.
  7. BETERBÖCEK

BETERBÖCEK Guest

Merhabalar,

Böyle elim bir ban tuşuna gitmedi değil. :D Böyle şakalar yapmayın, kalbimize inecek. :D

İyi forumlar dilerim...

.Paradoks. ve ANCESTRAL bunu beğendi.
  8. ANCESTRAL

ANCESTRAL User

Ama başarılı yüzde yüz oran.

casper053 bunu beğendi.
  9. xxkubixx

xxkubixx User

Destekliyorum!!

Dekon ve (silinen üye bunu beğendi.
  10. katılıyorum ve aynı şekilde Ayarlardan Chat kapatanlarıda anlayabilmeli droitler aç kapa gibi ayarlardan ayarlanabilir

ANCESTRAL ve VELİBİNALİ bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş