chat ban şikayet bölümü nerde

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ÐλŁ¥λИ-55 tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. başlıktanda anladınız gibi çet ban şikayet bölümü nerde haksız yere ban yedim ve bundna tartştığım kişini klanındaki cmlerden şüpenelniyorum çelik admin banlayacak bi durum yok dedi adam ısrar etti adminim birşey yazmadı aradan 3-4 dk geçti o admada bir şey yazmadı bir baktım banlandım kişinin adını ve klanını söylesem doğru olurmu gerekn yapılırmı 90558575 banımın açılmasını rica ediyorum

2. buzmavi

buzmavi User

Merhaba,

14:00:04 090558575 ★*¯`ĦΣЯØ´¯*★MÜCO★55★: sartaç sana ne verdi de sertaç lafı geçince atladın

Yukarıdaki sohbette yazdığın bu cümleyi açıklarmısınız konuşmanın gelişatından üyeye cinsel içerikli belirgin bir ima yaptığınız sonucu çıkmış?

3. yok cm bu adm klanındakileri tutmak için vip çeker gemi filan veridi oda onu savununca bende onu dedim

4. buzmavi

buzmavi User

Pekala karşılıklı konuşma kayıtlarına tekrar baktıralım dediğiniz gibi ise yasağınızı kaldırırız ama aksine bir tesbitte bulunursak yasağınızı kaldırmayız.Bekleyiniz.

5. tmm modum bu çet ban bölümü nerde bide onu söylermisin eskisinde biliyodumda bunda bulamaıdm

6. buzmavi

buzmavi User

14:00:53 ★*¯`ĦΣЯØ´¯*★MÜCO★55★: yada sen mi ona verdin
    14:00:04 ★*¯`ĦΣЯØ´¯*★MÜCO★55★: sartaç sana ne verdi de sertaç lafı geçince atladın
    13:59:03 ★*¯`ĦΣЯØ´¯*★MÜCO★55★: n oldu konuyu s-eğişmeye çalışıyon

burda dediğinizi destekler cümleler bulamadım karşılıklı konuşmalarda dahil .

7. siz bu nu çıkarmış olabilirsiniz ama orda çelik admin banlık bi durum yok diyor sonra kimse bişey yazmıyor 5 dk sonra ban yiyirorum buna ne diyceksiniz o zmnmı fark edildi diyceksiniz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.