CHAT BAN

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ||WhYcHaKaL||[DLN] tarafından 29 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. çok özür dileyerek başlıyorum yazıma ben chatta 7 gün ban aldım tam olarak saat
    13:25:51 de bir arkadaşım benim bilgisayarımda bana inat chatta kufur etmiş bununla ilgli birşey yapabilirsseniz sevinirim sizee teimin ederim bidah böyle birşey olmayacak

2. [​IMG] 81612386 Adminim Oyuna 1 aydır gırmedım 1 ay öncede arkadaşıma vermiştim carı baksın dıye chatten artık naptıysa kufur etmiş süresiz ban almış rica ediyorum chatımı acın oyuna donuyorum chatsız olmuyo ID
    [​IMG]81612386

3. slmlar ben trıp global avrupa oyunda kln arkdsmla konusurken sebebsız ban yedım lutfen banı kaldırın teskrler

4. ıd 70205261 lütfen yardım edin adminim 7 günü haketmiyorum klanca şakalaşıyorduk bi anda ban yedim o yazdığım şeyin başında e var lütfen yardım edin ayrıza zik küfürmü anlamadım özür dilerim küfürse

5. Chat bann şikayetlerine support bakıyor şu anlık forumda chat bannları bakılmıyor

6. bu arada tr6 7020521 7 günü haketmedim lütfen düzeltin

7. FENOMEN

FENOMEN User

Merhaba;

Chat ban şikayetlerinizi suporta yazınız.

İyi forumlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.