Öneri Chat Banı hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve RobinKudin tarafından 6 Ağustos 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Chat ban diye bir ünvan olmalı mı

1. Evet. Olsun

oy sayısı 4
    57,1%
  2. Hayır. Gereksiz bir şey

oy sayısı 3
    42,9%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. RobinKudin

RobinKudin User

Merhaba arkadaşlar. Bugün oyunda güçlü ve kibirli bir kaç sayborg ksi mi patlattı sinirlendim... ban yedik işte chatten , Oyun içi chat lazım. Banlı oluncada isimi değiştirip chat ban falan yapıyorlar. Bunun bir çözümü aklımda var tabi... gereksiz bulmazsanız. ÜNVAN !

Öncelikle mesela 1 kez chatten uzaklaştırma al diye bir şey olmalı ardından Chatim banlı gibi bir ünvan olmalı en azından oyunu kolaylaştırır diye düşünüyorum.

2. uninstable

uninstable User

Küfretmek vb davranışları yapacaksınız ve sonra ödüllendirilmek gibi bir şey bu, malesef tek cezası budur.

3. RobinKudin

RobinKudin User

...

nicknameinden dolayı (küfür değil) 1 ay ban yiyenler var

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Ağustos 2019
  4. uninstable

uninstable User

Malesef kuralları okumadan geçince böyle şeyler olur, bu gerçek hayatta da ben o kuralı bilmiyorum demenin bir faydası olmaz..

5. RobinKudin

RobinKudin User

Kuralı bilmiyordum

6. Chat banın olduğuna dair geminin yanında bir simge olabilir , bu güzel olurdu ama bunu ünvan olarak vermek bence tuhaf olur , adı üstünde ünvan . Ceza alındığı için ünvana sahip olunmaması lazım

7. DraydiBoy

DraydiBoy User

aslında şöyle bişi de yapabilirsin tercih sana kalmış eğer chat ban yerse otomatik ve zorunlu olarak Chat Ban şeklinde bir ünvan gelebilir ayrıyette bu ünvan alanlarda %10 şp kaybı zorunlulugu olabilir.

8. RobinKudin

RobinKudin User

Mantıklı. Güzel bir fikir olmuş chati de biraz sakinleştirir diye düşünüyorum.

9. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Bölüm kuralları arasında yer alan ve daha adil bir ortam sağlanmasına vesile olan, ''tek seçeneğin seçilmesi, oy verenlerin gösterilmesi'' gibi maddelerin seçilmesi zorunlu tutulmuştur. Fakat konuyu açarken bunları göz ardı ettiğinizde şu an açılan ankete oy veren kullanıcılar denetlenememektedir. Bu nedenle konunuz kilitlenip arşive kaldırılmıştır, lütfen buradaki bölüm kurallarına uygun olarak tekrar konu ve anket açınız.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.