Chat Banı Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve nebican498458 tarafından 4 Eylül 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. ohbetten banlandın. Tekrar 29.08.2110 saat 19:39 zamanında giriş yapabilirsin. biri bana bu cet banını acıklıyabilrmi bu cet banını veren kişi körmü hatanızı düzelt manizi bekliyorum halen suporta yazdım bu nasıl bi yasaklama han gi kuralınızda böle bişy var diyorum

[Support Ekibi ile gerçekleştirilen görüşmeler özeldir ve paylaşılması yasaktır.]

29.08.2110 nedir anlamadım :) körmü yoksa bunu yazan kişi

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Eylül 2019
  2. 91 Senesi kalmış ya çocuğuna verirsin hesabı o yazar artık chatte ben de bir sıkıntı göremedim çok yazmasaydın kardeşim :D

3. 19:39 kotu olmus ya hadi 2110a kadar bekledin diyelim 19 a kadar nasıl bekleyeceksin :D

4. beyler darkorbit ekibine gözlük için kampanya başlatalım maddi durmları kötü baksanıza tarihi bile yazamıyoalr cif görüyolar heralde ben 20 adet derecesi yuksek gözlük gönderebilirm tanıdıklar var dereceli gözlk satan yurt dışınada gönderiyoalr adreslerini ver sin tüm ücretleri ödeyip gözlük leri yollıyabilirm böle hata yapmasınlar

[Support Ekibi ile gerçekleştirilen görüşmeler özeldir ve paylaşılması yasaktır.]

sonra nedn bu oyun tutlmuyo diyolar nedn oynansın kendi kurallarına bile uymuyolar

5. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Support ile gerçekleştirilen görüşmeler özeldir ve paylaşılması yasaktır. Mesajlarınızı düzenlemiş bulunmaktayım, lütfen tekrarlamayınız.

Ayrıca sizi üslubunuz ve haksız ithamlarınız hakkında da uyarmaktayım, yasak olan bu davranışları ısrarlı şekilde gerçekleştirmeye devam ederseniz cezai yaptırımla karşılaşabilirsiniz.

Oyun içinde chati kullanırken uymanız gereken Sohbet Kuralları bulunmaktadır ve bu kuralların ihlalini gerçekleştirdiğinizde de ceza almanız doğaldır.

Almış olduğunuz cezayı haklı sebeplerle aldığınızın açıklaması size yapılmıştır. Bu doğrultuda görevlilere karşı küçük düşürücü ifadeler kullanmanız ya da oyun geliştiricileri hakkında ithamlarda bulunmanız cezanızın kalkmasını sağlamayacaktır.

Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Anxiety, .Paradoks. ve βŁЦ£¤МДИ bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.