Chat banı hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve kkayaa009 tarafından 28 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. kkayaa009

kkayaa009 User

Arkadaşlar merhaba.
    Bugün oyundan bir kaç arkadaşla sohbet ediyoruz. Çok detaya inmeyeceğim birisi bana yüksek lisansımda hangi istatistik programını kullandığımı sordu. Bende cevap olarak alanım ile alakalı programıma entegre edilmiş halini kullanıyorum diye cevap verdim ve 1 ay chat ban aldım.

Sebebi ise 3. parti yazılım kullanımının yasak olmasıymış. Allah aşkına bunun oyunla ne ilgisi var? Asıl merak ettiğim olaysa bu banı sistem otomatik mi atıyor yoksa birisi cidden bu mesajı okuyup da buna mı karar verdi? Eğer öyleyse tebrik ederim arkadaşı.

2. BlueSparkk

BlueSparkk User

Her ne kadar sistem tarafından yasaklandın desede, o an chat banını veren kişi o an aktif olan Chat Moderatörüdür.

3. Minerva

Minerva Guest

Merhaba,

Chat banınızın hatalı olduğunu düşünüyorsanız iletişime geçmeniz gereken ekip Support Ekibi'dir. Forum ve Chat takımı farklı platformlarda çalışan takımlardır ve buradaki hiçbir kişi size ne chat banınız ile ilgili bilgi verebilir ne de bunun düzenlemesini gerçekleştirebilir.

Support ile nasıl iletişime geçeceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Konuya gerekli cevap verildiğinden kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.