Chat banı hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve (istanbullu) tarafından 27 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba darkorbit yönetimi 2 gündür spporta yazıyorum ama bir türlü bi cvp alamıyorum bana bizimle iletişime geçin diye mail geliyor ama iletişim yeri bulamıyorum bir arkadaşa gemiyi satıyorum müşteri varmı demek 90 yıllık banmı alınır 90 yıllık ban nedir be bir konuda tp değerlerim neden silindi bot kullanmam bişey yapmam nedir bu böyle

2. λ_λ

λ_λ User

...

3. evet bencede bu davranışın nedeni 90 yıl ban olmamalı komple hesabı banlayıp size ıp banı atmaları lazımki bu oyunu bir ticaret haneye cevirip her fırsatı avantaja cevirenlerden bu oyun arınsın temizlensin darkorbitten çok para kazananlar var bu oyunda hesap almak satmak nedir yahu edep edep..

4. komple ban yapsınlar umrumda değil ama dalga geçer gibi ban olmaz

5. Reelim

Reelim User

Kurallar gereği hesap ticareti yasak durumdadır, banınız haklı olarak atılmış.

6. Aliens

Aliens User

Bir kere zahmet edip G.İ.Ş. (Genel İşletme Şartları) Kurallarını okudunuz mu?
    Kendi aldığınız cezaya dalga geçer gibi demişsiniz ama kendiniz dalga geçer gibi oyunun açıkça yasakladığı bir şeyi oyunun RESMİ forumunda paylaşıp bunun neticesinde aldığınız cezayı eleştiriyorsunuz. Bence ceza veren değil, siz dalga geçer gibi davranış sergiliyorsunuz.

Bu aynı şuna benziyor: Git bankayı soymaya çalış ama güvenlik engel olsun, sonra da bankayı mahkemeye ver ve de ki; Bu kadar koruma ve güvenlik önlemi olamaz, biz soyguncular olarak bundan mağdur oluyoruz. Gerekeni uygulayın Hakim Bey!

İşte bu örnekte ne kadar mantık varsa şu olayda da ancak o kadar mantık olabilir; PES!

BelongDemirhan bunu beğendi.
  7. sadfasdfsadfsdafsaf işte buna gülerim.

8. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Hesap paylaşımı, ticareti yapmak yasaktır. Bu nedenle banınız haklıdır ve forum hesabınıza da gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Konuya gerekli cevaplar verildiğinden kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.