Geri bildirim Chat Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve PΞЯƒΞ©ĶŤSTOГM tarafından 4 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. [​IMG]

Burada ki üslup hatası nedir acaba? Birisi beni aydınlatabilir mi?

2. sebile

sebile User

zannedersem her türlü hayvan ismi aşağılamak amacıyla kullanılmaması gerekiyor

3. Hayvan aşağılamak mı ? Tilkinin dolaşıp döneceği yer kürkçü dükkanıdır bu bir atasözüdür.

Peki buna ne demeli hakaret ya da küfür mü var ?

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Aralık 2018
  4. 1. Benimle böyle aslanım falan konuşamazsın !

2. Ben buraya açarım açmam seni alakadar etmez !

3. Bana mantıklı cevap ver. Madem sen kuralları okumuşsun, bana hangi kuralı ihlal ettiğimi göster !

5. şöyle düşün gerçek hayatta birine kaşınıyorsun dersen tepki alırsın ya sözle yada belkide kavgayla sende o lafı laf olsun diye yazmadın karşı taraftan bir tepki bekliyorsun karşı taraf belki hazırladı sana ne diyeceğini ama görevli arkadaşlar önce davranıp sana uslup cezası vermiş

6. Ben daha öncede başka oyunculara '' Kaşınıyor musun '' diye yazdığımı hatırlıyorum. Ama bann verilmemişti. Ya gelen bir düzenleme var bilgim yok ya da chatte ortamını germemek için böyle bir yola başvuruluyor.

Seninle tartışmaya girerek kendimi daha çok düşürmeyeceğim. Benim orada''Kürkçü! '' demek istediğim aşikar. Ama hızlı yazım hatası nedeniyle öyle bir şey yazdım.
    Son olarak anladığım kadarıyla forum kurallarını ya da chatte kurallarından bir haber değilsin.
    Mümkünse cevap yazma. Çünkü sana karşılık vermeyeceğim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 4 Aralık 2018
  7. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Öncelikle chat cezası şikayetinizin haksız olduğunu düşünüyorsanız bunu foruma değil buradan supporta başvurunuz.
    Ayrı yeten ırkçı söylemleri nedeniyle DRONES ceza almıştır. Forum kuralları gereği ırkçılık ve tartışma yaratacak münakaşalara lütfen girmeyiniz.
    Konunun tartışma ortamı yaratmaya müsait olduğundan konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar

.Paradoks. ve -Star- bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.