Geri bildirim Chat Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve DUMAN. tarafından 15 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. DUMAN.

DUMAN. User

Chatte durduk yere şirketimden beni kesen arkadaşa yarasın tosunuma eksi güzel gelmiştir dediğim için "HAKARET" ten dolayı ban yedim evet gördüğünüz üzere artık selam versek ban alıcak duruma geldik ve bana da aynı şekilde cevap veren arkadaş ban almadı ondan sonrada konuştu artık anlaşılıyor neyin ne olduğu klandaki arkadaşları tanıdıkları sağolsun direk ban yiyebiliyoruz artık şu sisteme bi düzen getirmeniz gerekiyor foruma aldığınız chate aldığınız modlar yazı yazmasını bilmeden durduk yere bizlere ban atıyor . Ben ANGARALIYIM hacım varsa öyle yarasın paşama , tosunuma diye söylerler bu hakaret değil samimiyetten söylenen bir şeydir 1 saat ban da olsa itirazımı ederim abi hayırdır ya kapatın chati o zaman konuşmayalım da . Bana ban atan CM hakkında da şikayette bulunuyorum büyük ihtimalle göreve yeni aldığınız stajyer modlardan işi yapamayan kim varsa mod olmuş .

2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Eğer bahsettiğiniz kelimeyi sadece yazdıysanız. Bunu supporta buradan şikayet edebilirsiniz.
    Cezanız kalkacaktır.

İyi forumlar

3. DUMAN.

DUMAN. User

Evet sadece onu yazdım orada da ban attığı kelimeyi yazmış zaten yarasın tosunuma yazdım sadece zaten 15 dakika sonra kalkıcak ban ben ban sebebinden dolayı buraya attım gördüğünüz üzere bu kelimeye ban atan cm nin ismini büyük harf ile saygıdan yazan insanlara ban atan stajyer modlar sayedinde insanlar oyundan soğumaktadır .

Düzenleme : benimle aynı kelimeyi yazan arkadaş fotoğrafda görünüyor i will yazan arkadaş ise ban almadı ve konuşmaya devam etti arkadaşı da chatten çık demiş orada ban yememesi için gördüğünüz üzere . Buradan ne çıkarabiliriz MOD olan arkadaşlarımız oyunda tanıdığı olabilir fakat böyle bir ayrım içerisine giremez.

4. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Siz yinede supporta bunu bildirirseniz detaylı chat incelemesi yapılır ve moderatör haksız ise gerekli uyarıda bulunulur.

İyi forumlar

5. DUMAN.

DUMAN. User

Sayın modum zaten hep oyuncular haksızdır moderatörler selam verene ban attıktan sonrada yine biz haksızız konuşmasını yazmasını bilmeyen kim var kim yok chatte moderatör olmuş eskiden böyle bir sistem yoktu moderatörün kankasına bir laf dedim diye hiç bir şekilde ne hakaret ne başka bir anlam içermeyen bir kelime kullandığım halde kanka şunu banla bu kim tarzından bir laf ile beni banlattı büyük bir ihtimalle zaten bunu söyleyince yaptım diyemez arkadaşı kullandığı halde arkadaşına da ban atmadı buradan her şey açık açık belli olmaktadır .

6. Pan

Pan Guest

Merhaba,

Lütfen biraz daha sakin olun.Moderatörler ile ilgili bir şikayetiniz varsa ve chat banınız ile ilgili lütfen buradan support ile iletişime geçiniz. Forum üzerinden moderatörler ile ilgili karalama yapmayınız. Görevini yerine yetirmediğini düşünüyorsanız supporta bildiriniz.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Aralık 2018
    [72]__KARADAYI__[72] bunu beğendi.
  7. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Forum üzerinden müdahele yapılamayacağı takım arkadaşlarım tarafından belirtilmiştir. Sorununuzu supporta iletiniz.

Konun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.