Duyuru Chat banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve My-Memorys-Remains tarafından 25 Aralık 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Anlatmaya gerek yok :D görüyorsunuz 28 gün ban sebebi galiba
    bu olayın sebebi tamamen o sırada *** yüzünden sinirlenmesiydi EĞER KİŞİSEL OLARAK ALGILAYARAK İŞ YAPACAKSANIZ YAPMAYIN KARDESM benim banım tamamen bu kadar süreli haksız ban daha makül süreler verilebilirdi
    ***CM umarım bu yazımı görürsünüz zaten supporta yazdım devamında sizi şikayet edeceğimide bildirmek isterim ancak sizede ulaşıp yaptığınız saçmalığı görmenizi istedğim için bu konuyu açtım umarım görürsünüz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Aralık 2018
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

İlk olarak chat sorunlarının çözüm yeri forum değil, supporttur. Burada konu açmanız hiç bir süreci etkilemez ve lütfen mdoeratörlere karşı rencide edici üslubunuzu sonlandırın.

Forumda chat banınızı paylaşmak yasaktır. Şahsi görüşüm aldığınız banın haklı olduğu yönündedir.

Konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.