Chat Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ModernKöle tarafından 18 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. |►ИıGŦH¯´¯MΛЯΞ◄│
    Merhaba, kolay gelsin. Az önce şöyle bir yasaklama aldım.

Bunun neresinde üslup sorunu olduğunu söylemenizi istiyorum, bileyim ki bir daha yapmayayım. Hangi edebi değere göre ban attınız? Üslubumun bozuk olduğunu nereden çıkardınız? Gerçekten mantıklı bir açıklama bekliyorum yoksa bana bu banı atan yetkili arkadaştan

|►ИıGŦH¯´¯MΛЯΞ◄│ adlı arkadaşın talebinin görülmesini talep ediyorum, cevap filan vermeden ceap verildi diyip direk kitlemişsiniz konusunu​

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 18 Mart 2019
  2. KATALONYA

KATALONYA User

kafalarına göre ban atmaya hakları var istedikleri yazını da düzeltirler. Kimsede buna karışamaz bu forum için supporta yazsan geri çevrilir. Tabiii bir konu dışında bu oyunun üst yönetici grubu var onlara ulaşmayı denemelisin :D ya da tepki olarak oyunu bırakmalısın veya alışveriş yapmamalısın. Güzel bir söz var ama onun muadili olan kimi kime şikayet ediyorsun!!!

3. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Üyenin konusuna gerekli açıklama ve cevap verilmiştir.

Lütfen bu tarz provake edici mesajlar yazmayınız.

Haksız ittihamlarınızı derhal sonlandırmanızı sizden talep ediyorum! Bu tutumunuza devam etmeniz sizin forumda ceza almanız ile sonuçlanacaktır.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.