chat banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve xXxRAGNARxXx tarafından 20 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Tags:
?

sizce banım kalkmalı mı?

1. evet

2. hayır

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. merhaba arkadaşlar. oyunu ilk 2010 yılında oynamaya başladım ve o *** tarzında şeyler yazdığımızda herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmıyorduk. zaten bunu bahsettiğim yılda oynayan oyuncularda çok iyi bilir. ben bu sene oyuna tekrardan başlamaya karar verdim ve sıfırdan başlamaktansa bir gemi satın alıp oynamayı tercih ettim. ancak oyuna girip chat kısmına bunu yazdığımda chat banı yedim. chat banımın 2111 yılına kadar süreceği söylendi. destek bölümüne yazdığımda ise haklı bir şekilde chat banı aldığımı söylediler ve bitiş süresine kadar beklememi istiyorlar(2111 :D) şunu da söylemek isterim ki oyuna kayıt olduğum esnada herhangi bir uyarıyla karşılaşmadım işte şöyle konuşmalar yasak diye. öncelikle chat banımın süresine bakmamıştım 1-2 aya kalkar diye düşündüm ama 2111 yılına kadar olduğunu desteğe yazdıktan sonra öğrendim. bu yüzden yeni bir hesap açıp yeniden başlamadım. gemimi bu kadar kısa zamanda geliştirilebilecek azami seviyeye geliştirdim. fakat tüm bunlara rağmen chat banımı haklı bir şekilde aldığımı söylediler. oyuna girişte herhangi bir uyarı olmaması gayet normal böyle kuralların bulunduğu farklı bir yer vardır fakat daha önceki kurallar ile şimdiki kurallar aynı olmadığı için bir uyarı mahiyetinde kuralların değiştiğini ve onlara bakmamız gerektiğini söylemeliler. böyle bir uayrı malese olmadığı için eskisi gibi hareket ettim ve chat banı yedim. varsa bu işin çıkar yolunu bilen lütfen yardımcı olabilir misiniz.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 20 Mart 2020
  2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

İlgili GİŞ ve Sohbet Kurallarında hesap paylaşımının yasak olduğu açıkça belirtilmektedir. Ayrıca oyunun Ana sayfasında bu kuralların bir linki mevcuttur. Oyuna kayıt olduğunuz andan itibaren bu kuralları okumuş,anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. Kuralları bilmemek ceza almayacağınız anlamına gelmemektedir. Ayrıca bir oyunda hesap alım satımının yasak olduğunu bilmeniz için kurallları okumanıza gerek olmadığını düşünüyorum, zira bir çok oyunda hesap alım satımı yasaktır. Aldığınız ceza haklı bir cezadır. Ayrıca 10 yıl önceki kurallar neyse şimdiki kurallarda aynıdır. Geçmiş zamanlardada bu konu hakkında konuşan kişilerde ceza alıyordu şuanda da, bahsetmiş olduğunuz konu asılsız bir ithamdır.

Kuralları gereği hesap alım satımı yasak olduğundan ve yetkililer ile ilgili asılsız ithamlarınızdan dolayı hesabınıza gerekli cezai işlem uygulanmış ve konunuz kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.