Chat Banı

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve Shameless_ tarafından 6 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Shameless_

  Shameless_ User

  Mevcut halde 11.08.2020 tarihine kadar chat banım bulunmakta idi. Bigpoint'ten ticket atarak ricada bulundum. 5 günlük bir ceza indirgemesi ricasında bulundum. Ticketta hakaret, aşağılama, küfür gibi hiçbir cümle bulunmuyordu. Bigpoint'in ticket'ıma verdiği cevap;
  Almış olduğunuz chat yasaklanması haklı bir şekilde aldığınızdan dolayı kaldırılmayacaktır lütfen ceza bitim süresini bekleyiniz.
  Bu maili aldıktan sonra chat banım 03.09.2020'ye kadar uzatıldı sebebini bilmediğim bir şekilde.
  Tekrardan ticket attım yanlışlık olma ihtimaline karşın, sadece ceza indirgeme ricasında bulunmama rağmen yaklaşık 1 ay kadar chat banım uzatıldı diye. Eğer ki böyle bir şey yasaksa bunu bana mail'de belirtmesi gerektiğini düşünüyorum KOSKOCA bigpoint ekibinin. Haksız yere cezamın üzerine 23 gün daha eklendi ve bana bunun sebebini sunan yok. Kısacası saçma bir biçimde chatim banlı iken üstüne chat banı yedim. Bunun bana sebebini sunabilen yok işin gülünç kısmı ise bu. Ricada bulunmak chat banı sebebi ise eğer, bu başlığın altına bir administrator tarafından yanıt bekliyorum. İyi forumlar.

  Ek olarak, 2. ticket'ıma gelen cevap da ilk ticket'a gelen cevap ile aynı. Haklı yere ceza aldığımı ve bitim süresinin dolmasını beklememin gerektiğini söylediler.
   
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

  Aldığınız cezayı kontrol ettim. Bir diğer oyuncunun aile bireyine ettiğiniz o iğrenç küfür için aldığınız cezanın süresi doğru olmadığı için ceza olması gereken süreye uzadılmıştır. Yazdığınzı iğrenc mesaj için aldığınız ceza haklıdır, hiç bir haksızlık yoktur! Yazdığınız iğrenç mesaj için cezanızın bitmesini bekleyiniz!
   
 3. Shameless_

  Shameless_ User

  Ettiğim küfür yüzünden 11.08.2020 tarihine kadar ban yedim, az önce şu başlığı açtım;


  Paradox admin, cezamın yetersiz olduğunu süremin uzatıldığını söyledi. Madem ki cezam yetersiz, CM'lere hangi küfre ne kadar ban atılacağını öğretin. Birisi 11.08.2020'ye kadar atıyor. Diğeri 03.09.2020'ye kadar uzatıyor. İnsanlarla dalga mı geçiyorsunuz?
   
 4. .Paradoks.

  .Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

  Merak etmeyin, CM'lerimiz belki o an yanlış bir süreli bir ban atmış olabilir, lakin support birimi onları denetlemekle yükümlü birim olarak onların hataların düzeltmektedir. Aldığınız ceza haklıdır, cezanızın bitmesini bekleyiniz.

  İlaveten bu ceza ile ilgili daha fazla konu oluşturmamanız için sizi uyarmak zorundayım.
   
 5. Shameless_

  Shameless_ User

  İnsanları oyundan soğutmaktan başka yaptığınız hiçbir şey yok. Kafanıza göre ban atıp ban uzatıyorsunuz. Madem ki aldığım ceza haklı bir ceza, bırakın eski tarihinde kalsın. Dalga geçer gibi süre uzatmak neyin nesi? Konuyu kapatmayın ki, görüşlerimi belirtebileyim. Forum admini olarak görüşlerimi dinlemek, sorularımı cevaplamakla yükümlüsünüz.
   
 6. .Paradoks.

  .Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

  Asıl siz GİŞ kuralları gereği benim uyarılarımı, talimatlarımı dinlemek ve uygulamakla yükümlüsünüz. Ve size daha önceki mesajımda bu ceza hakkında daha fazla konu oluşturmamanızı talep ettim, uyardım.

  Başka birinin aile bireyine küfür edip, sonra bize mi suç atıyorsunuz?! Kendinize gelin!

  Yaptığınız bu iğrenç davranışın cezası şu an aldığınız süreli cezadır ve de cezanızın bitmesini beklemelisiniz!
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş