Chat Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve turklerinbabiskosu tarafından 14 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. :D gülmekten duramıyorum... adım *** diye 2111 yılına kadar chat banı yemişim supporta bildirdim acaba neden böyle birşey yaptılar

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 17 Ekim 2020
  2. Ben de *** diye nick alayım o zaman hoşuna gider miydi?

3. smoonrise

smoonrise User

Sen onunla aynı seviyeye inme dostum , asalet herkezde bulunan bir özellik değildir mesajını değiş bence onun seviyesinin düşüklüğünü başkalarını kıracak kelimeler ile karşılama biz bir evin tuğlalarını birleştiren sıkı tutan güçlü yapan harç gibiyiz kürtlerde buna dahil diğer tüm vatandaşlarımızda bu tahrik edici yazıya gereken işlemi forum modları yapar .

-ÇOTANAK28_UĞUR- bunu beğendi.

4. Bence Saldırı-Hattı arkadaşımın mesajında kırıcı bir yan yok. Sadece empati yapılmasını istemiş yahut bunu sağlamaya çalışmış.

ateistkeci ve -ÇOTANAK28_UĞUR- bunu beğendi.
  5. smoonrise

smoonrise User

Aynı seviyeye inmeyi hak etmiyor bundan sebeb öyle yazdım tabiki herkezin kendi özgür düşünceleri var biz ulus ve millet olarak son derece köklerine bağlı ve özüne sahip çıkan ama aynı zamanda asil genlere sahip bir toplumuz bunu kaybetmeye değecek bir yazı değil ondan yazdım bunları .Zaten supporta gereken şikayeti yapdım bugün itibari ile açılan bir hesap gerçek hesabı ile bu yan hesabına işlem yapılmasını istedim bundan sonrası TR ekibinin sorumluluğu ve duruşuna kalmış.

-ÇOTANAK28_UĞUR- bunu beğendi.
  6. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Kullanmış olduğunuz ismin ne anlama geldiğini anlayamamanız; durumun ne kadar vahim olduğunun göstergesidir. Forum Kullanıcı adınız kurallara uygun değildir. Chat konusunda isim değişikliği ile birlikte Support Takımına başvurunuz.
    Cezai işlem ile birlikte konunun kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.