Chat Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve *!..!*umur*!..!* tarafından 18 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sohbetten banlandın. Tekrar 10/18/2020 saat 9:24 PM zamanında giriş yapabilirsin.
    N/A

Gerçekten çok komik diyecek bir şey yok.
    Üslup yazmayı bile bilmeyen insanlar Chat kısmında çalışıyor.

Eklenti: Konunun içeriği chat banımı açın filan değildi benim konumun amacı chat banlamaları hakkında geri bildirim verip diğer arkadaşlarla bu durumu tartışmaktı zaten o yüzden konunun etiketini "Geri Bildirim" olarak seçtim. Ayrıca benim banım 1 saatlik bir ban idi yani üzerinde ciddi ciddi Supporta yazılacak bir şey yok. Lütfen izin verinde konumu açın. Eğer konun detayını öğrenmek istiyorsanız söyliyeyim, sadece chat e yazdığım cümle (<Koçum şurdan Petin deposunu fulle>) yüzünden banlandım kimse ile muhattap olmuyordum, bildiğin kendi kendime arada komik şeyler yazıyordum.

-Madem konuya gerekli cevap verildiğinden hiç sorulmadan konu kilitlenip kapatılıyor neden diğer konulara da konunun kilitlenmesini talep edebilirsiniz diye soruyorsunuz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ekim 2020
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Belirtilen içeriğin detayını bilmediğimizden dolayı> Haksız işlem yapıldığını düşünüyorsanız Support Takımımız ile iletişime geçiniz.
    Konuya gerekli cevap verildiğinden dolayı kilitlenmesi uygundur.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 21 Ekim 2020
  3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Discord kanalımızda yapmış olduğunuz bildiri mesajınıza edit olarak eklenerek daha detaylı bir şekilde cevap vermek isterim;
    Chat kanalı üzerinden oyuncumuzun hangi cevabı vermesi sonucunda cezai işleme maruz kaldığını Forum Kanalında göremiyoruz. Belirtmiş olduğunuz durum eksik bir log kaydı olabilir. Bu sebepten ötürü oyuncularda "buna da ban mı atılır(!)" fiikri oluşacakatır. Ancak oyuncuların Support Kanalından geri bildirim aldıklarında işin aslının öyle olmadığını görüyoruz. Forum Kanalında bu tür işlemlerin yeri bulunmamaktadır. Tartışmanın veya geri bildirimin yapılması (göremediğimiz bir konu üzerine) olanaksızdır. Haklı veya haksız fark etmeyecektir. İşlem hatası da olabilir. Sonuçta bizler de insanız.

Oyuncunun "bu sebepten ötürü ban yedim" buna discord kanalı üzerinden örnek verilmiş. Ancak incelemeler sonucunda bunun böyle olmadığını görüyoruz ve diğer oyunculara karşı da belirtilem CM arkadaşımızı kışkırtmış oluyor. Aslında bir yandan provakasyon yapmış oluyor. Harici gerekli cevapları Takım Liderimiz Discord Kanalı üzerinden verecektir.

Bir konu içeriği değildir. Sorun belirtmişsiniz. Ancak sorunun içeriği Forum Kanalında olmayarak ve iletilmesi gereken mercii Support Takımı olduğundan; tartışma veya öngörüler üzerine içerik oluşmaması adına kilitlenmektedir.
    Diğer konular için; konu sahibi gerekli cevabı aldım kilitlenmesi uygundur. Yeterlidir. Konuların neden kiltlendiğine Buradan bakabilirsiniz.
    Tekrardan belirtmek isterim; Forum Kanalı veya Chat Kanalında haksız olduğunu düşündüğünüz hertürlü işlemi Support Takımımıza iletebilirsiniz.

İyi Forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.