Chat Banı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve **TRUVA** tarafından 22 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. **TRUVA**

**TRUVA** User

chetten 1 hafta ban aldım sebebi chet ortamında örnek verecek olursak; arkadaşa ben N/A demek uyuşturucu madde kategorisine girmiş öylemi anlıyorum. Gayri ihtiyari birine ben N/A gidiyorum demek uyuşturucu maddeden bahsetmek mi oluyor.
    yoksa sigara darkorbitte yasaklandı mı bölesine komik durumlara bizleri düşüren yetkili bir ağızdan cevap bekliyorum , yoksa bir şekilde ban alsında bir bahanesi mutlak buluruz algısı içerisindeyim?? warol darkorbit do

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 22 Ekim 2020
  2. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

18 Yaşından küçük oyuncu arkadaşlarımız da olabilceğinden dolayı Kurallar gereğince yasaklanmıştır. Forum Kanalımızda da geçerlidi bir kuraldır:
    Forumda kullanılan profil resimleri ve mesaj içeriklerinde +18 içerik, siyasi, alkol ve/veya tütüne teşvik edici vb. içeriklerin kullanımı yasaktır. Belirtilen kuralın da ceza sınıfı "uyuşturucu maddeden bahsetmektir" (cezanın adı bu yani).

İyi Forumlar.